Aktualności

#aktualności #karta kibica #region #kibice

 2.11.2018

Autobusy na mecz z Jagiellonią

W dniu meczu z Jagiellonią Białystok klasycznie do dyspozycji kibiców będą autobusy, które zadbają o bezpieczny dowóz na poniedziałkowe spotkanie Zagłębia.

Pojedynek z wiceliderem rozpocznie się o godzinie 18:00 w pierwszy poniedziałek listopada. Sosnowiczanie wcale nie stoją na straconej pozycji, gdyż ostatni mecz w wykonaniu Zagłębia wyglądał bardzo dobrze.

Rozkład jazdy:

Autobus I

Dąbrowa Górnicza - Zajezdnia 15:50
Dąbrowa Górnicza - Al. Piłsudskiego 15:53
Dąbrowa Górnicza - Dworzec PKP 15:55
Dąbrowa Górnicza - Gołonóg Osiedle 15:57
Dąbrowa Górnicza - Gołonóg Manhatan 15:59
Dąbrowa Górnicza - Gołonóg Damel 16:00
Dąbrowa Górnicza Reden 16:02
Dąbrowa Górnicza - Aleja Róż 16:04
Dąbrowa Górnicza - Centrum 16:05
Dąbrowa Górnicza - Mydlice Szpital 16:09
Dąbrowa Górnicza - Mydlice Mireckiego 16:10
Będzin - Koszelew 16:13
Będzin Aleja Kołłątaja 16:16
Będzin Zamek 16:18
Będzin Stadion 16:20
Będzin Osiedle Syberka Piłsudskiego 16:22
Będzin Osiedle Syberka Kościół 16:24
Będzin Osiedle Syberka Pawilony 16:25
Będzin Osiedle Syberka Ośrodek Zdrowia 16:26
Piaski Centrum Handlowe 16:29
Czeladź - Stare Miasto 16:34
Czeladź - Urząd Miasta 16:35
Czeladź - Cmentarz 16:36
Czeladź - Osiedle Słoneczne 16:37
Czeladź - Piaski Żeromskiego 16:38
Czeladź - Piaski Skrzyżowanie 16:39
Czeladź - Piaski Osiedle Dziekana 16:40
S0snowiec Milowice Osiedle Kalety 16:42
Sosnowiec Kresowa 16:45

 

Autobus II

 

Zagórze Zajezdnia 16:20
Zagórze Lenartowicza 16:23
Zagórze Mec 16:24
Zagórze Osiedle 16:26
Środula Osiedle 16:29
Sielec Osiedle Zamkowa 16:30
Sielec Szkolna 16:32
Sielec Wawel Kościół 16:33
Sielec Wawel 16:34
Pogoń Grota Roweckiego 16:38
Rudna Prema Milmet 16:39
Sosnowiec Kresowa 16:45

Autobus III

Zagórze Zajezdnia  15:44

Porąbka Hurtownia 15:45

Porąbka Wiejska 15:47

Kazimierz Górniczy Pętla 15:49

Kazimierz Górniczy Kopalnia 15:50

Kazimierz Górniczy Poczta 15:52

Kazimierz Górniczy Armii Krajowej 15:53

Ostrowy Górnicze Rondo 15:54

Ostrowy Górnicze Pomnik 15:56

Ostrowy Górnicze Niecała 15:57

Ostrowy Górnicze Kolonia Feliks 15:59

Ostrowy Górnicze Kolonia Leśna 16:00

Porąbka Ośrodek Rekreacyjny 16:03

Porąbka Zawodzie  16:04

Porąbka Kopalnia 16:06

Porąbka Dw. PKP 16:07

Porąbka Szkoła 16:09

Klimontów Ogródki Działkowe 16:10

Klimontów Kopalnia 16:12

Klimontów Fińskie Domki 16:14

Droga do Klimontowa 16:15

Dańdówka Skrzyżowanie 16:17

Dańdówka Osiedle 16:18

Niwka Cmentarz Komunalny  16:19

Niwka Pawiak  16:21

Niwka Fabryka 16:23

Niwka Kościół 16:25

Modrzejów Rynek 16:27

Niwka Baza 16:29

Niwka Kolonia Staszic 16:31

Dębowa Góra Kolonia Ludmiła 16:32

Dębowa Góra WSO 16:33

Dębowa Góra Wiadukt 16:34

Sosnowiec Rondo Ludwik dla L-35 16:36

Sosnowiec Rondo Ludwik dla linii 188 16:37

Sosnowiec Sienkiewicza 16:39

Sosnowiec Kresowa 16:45