Aktualności

#aktualności #biznes #klub partnerski

 5.12.2018

Zagłębie zaprasza na śniadanie biznesowe

11 grudnia o godz. 9:00 w Restauracji Siedlisko-Stawiki zorganizowane zostanie Śniadanie Biznesowe. - Przyjdź i przekonaj się osobiście. Poznasz nowe narzędzia, dzięki którym zaraz po spotkaniu będziesz mógł nawiązać kontakt z ponad 2000 firmami z całej Polski - zachęcają organizatorzy tego intrygującego wydarzenia.

Zagłębiowski Klub Biznesu szuka nowych klientów dla firm, które chcą z nami współpracować. Idealnym forum dla rozwoju firmy jest Śniadanie Biznesowe, które będzie organizowane cyklicznie.

Na wtorkowym spotkaniu będzie możliwość poznania przedstawicieli ponad 100 zagłębiowskich i śląskich firm. Obecni będą także przedsiębiorcy z innych miast.
Każda firma obecna na śniadaniu będzie miała okazję zaprezentować swoją ofertę oraz  zasygnalizować jakich kontaktów biznesowych poszukuje.

Ponad 2000 firm z 25 różnych miast jest objętych projektem Partnerskie Kluby Biznesu.
Partnerskie Kluby Biznesu to projekt ogólnopolski polegający na tworzeniu Klubów Biznesu przy klubach sportowych. Klub Biznesu dla przedsiębiorców to idealne miejsce do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych, dzięki czemu firmy zwiększają sprzedaż swoich produktów lub usług. Klub sportowy zyskuje dzięki temu nowych sponsorów, którzy oprócz świadczeń reklamowych i promocyjnych mają również możliwości biznesowe.

Oprócz tego przedsiębiorcy uczestniczący w cyklicznych spotkaniach biznesowych czy wyjazdach  integrują się na wielu płaszczyznach, dzięki czemu rozwijają swój biznes nie tylko lokalnie, ale i globalnie. Stworzyliśmy kilka autorskich rozwiązań, dzięki którym rośnie liczba transakcji pomiędzy Klubowiczami z danego klubu biznesu, ale również i z innych klubów biznesu, które są objęte projektem Partnerskich Klubów Biznesu.
To co nas wyróżnia to nasi klubowicze. Nigdzie indziej nie spotkacie i nie nawiążecie kontaktów biznesowych z takimi firmami, które należą do naszych klubów biznesu w poszczególnych Klubach Sportowych. Sukcesem naszego projektu jest połączenie sportu z biznesem. Ale o tym najlepiej przekonać się osobiście. 

Dlatego zapraszamy serdecznie na nasze spotkania.

Zarejestruj się już dziś lub potwierdź na Facebooku i przyjdź na nasze Śniadanie Biznesowe Zagłębie Sosnowiec Business Club!

11 grudnia, godz. 9.00. Restauracja Siedlisko Stawiki, ul. Kresowa 5, Sosnowiec.

Jeżeli masz pytania dotyczące formuły śniadania oraz dlaczego warto z niego skorzystać to prosimy o kontakt: 

Jakub Zegadło, koordynator Zagłębie Sosnowiec Business Club

e-mail : jakubzegadlo@gmail.com lub tel. 507 018 944

Więcej informacji na stronie internetowej www.zaglebie.eu, gdzie jest również opcja rezerwacji miejsca: https://zsbc.evenea.pl/