HokejPiłka nożna

Aktualności

#aktualności #pierwsza drużyna #Lotto Ekstraklasa

 17.12.2018

Zniżka w Fanstorze z biletem na Legię

Na każdego kibica, który zakupi bilet na mecz z Legią Warszawa czeka kupon rabatowy na cały asortyment Oficjalnego Sklepu Zagłębia FanStore! Jeżeli bilet został zakupiony wcześniej - również zapraszamy na zakupy z 10 procentowym rabatem.

W ofercie na sklepie można znaleźć wiele świątecznych gadżetów, które idealnie wpasują się na prezent pod choinkę dla najbliższych. Nową kolekcję można znaleźć na Fanpage'u - Fanstore Zagłębia Sosnowiec. Do każdych zakupów powyżej 50 zł kalendarz na rok 2019 gratis!

W najbliższy czwartek sosnowiczanie rozegrają spotkanie z Legią Warszawa i jednocześnie zakończą jesienne zmagania w Lotto Ekstraklasie. Mecz rozpocznie się na Stadionie Ludowym o godzinie 20:30. 

Zagłębie Sosnowiec - Legia Warszawa - 20 grudnia o godz. 20:30 - POK czynny 19 grudnia (środa) od 14:00 do 20:00 oraz w dniu meczu od godz. 15:30.

Bilety, karnety oraz Karty Kibica można również nabyć w Oficjalnym Sklepie Zagłębia Sosnowiec - FanStore, który mieści się przy ul. 3 maja 11 w Sosnowcu (centrum).

Bilety można również kupić przez Internet - Tutaj Platforma (proszę kliknąć w link)

Cennik biletów:

Przedsprzedaż:  
Trybuna Kryta 35 zł 
Trybuna Odkryta - 15 zł 
Ulgowy (na trybunę krytą i odkrytą) - 10 zł 
Młodzieżowy (na krytą) - 20 zł (dla młodzieży między 13 a 16 rokiem życia) 
(Bilet ulgowy obejmuje kobiety, dzieci do lat 12 i seniorów po 65 roku życia)

Bilety rodzinne:  
Osoba dorosła normalna cena, pierwsze dziecko cena ulgowa, każde kolejne złotówkę (maksymalnie 9 dzieci na jedną osobę dorosłą. Przy bilecie rodzinnym dziecko liczone do lat 12).

Dzień meczowy: 
Trybuna Kryta - 45 zł 
Trybuna Odkryta - 25 zł 
Ulgowy (na trybunę krytą i odkrytą) - 15 zł 
Młodzieżowy (na krytą) - 25 zł (dla młodzieży między 13 a 16 rokiem życia)