Aktualności

#aktualności #kibice #akademia

 19.01.2019

JUNIOR FOOTBALL ZAPRASZA DO GRY!

Już w sobotę, 26 stycznia, odbędzie się nabór do Junior Football. Akademia Zagłębia poszukuje najmłodszych adeptów piłki nożnej. Przyjdź i przekonaj się, że to świetne miejsce dla Twojego dziecka.

Aktywność fizyczna wzmacnia kości i mięśnie dziecka, dotlenia mózg, poprawia przemianę materii, zapewnia lepszy sen oraz uwalnia endorfiny. Dlatego sport jest tak ważny dla rozwoju dziecka już od najmłodszych lat. Akademia Zagłębia im. Włodzimierza Mazura posiada w swojej ofercie blok treningowy dla dzieci w wieku przedszkolnym, które chcą rozpocząć swoją przygodę z piłką nożną.

Junior Football to program dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Zajęcia są prowadzone przez wyszkoloną kadrę trenerską. Dzięki temu najmłodsi rozpoczynają pierwszą profesjonalną przygodę z piłką nożną. Ćwiczenia są dostosowane do etapu rozwoju dziecka. Mali zawodnicy nabierają niezbędnych umiejętności piłkarskich, uczą się pracy w grupie, a jednocześnie świetnie się bawią. 

Więcej informacji znajduje się w zakładce Junior Football. Jeśli masz pytania, trener pani Barbara chętnie udzieli wszelkich potrzebnych informacji pod numerem telefonu 797 731 239.

Nabór do Junior Football odbędzie się 26 stycznia w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Sosnowcu przy ul. Piłsudskiego 114. Pierwszy trening dla przedszkolaków z roczników 2013/2014/2015 zaplanowano na godz. 14:00. Drugi zostanie przeprowadzony o godz. 15:00. Zajęcia przeprowadzą trenerzy Junior Football, których wspomagać będą zawodnicy pierwszej drużyny Zagłębia Sosnowiec.

Jeżeli Twoje dziecko kocha ruch to koniecznie przyjdźcie na dzień otwarty naszej Akademii. Serdecznie Zapraszamy!