HokejPiłka nożna

Aktualności

#aktualności #pierwsza drużyna #Lotto Ekstraklasa

 7.02.2019

"Mission: Impossible". Niemożliwe jest możliwe!

Do nowej rundy rozgrywkowej Lotto Ekstraklasy przystępujemy z hasłem: Mission: Impossible. Tak naprawdę nie jest to jednak misja niemożliwa, od pierwszego meczu we Wrocławiu gramy Vabank, czyli gramy o wszystko...

Mission: Impossible - takie właśnie hasło znalazło się na koszulkach rozgrzewkowych piłkarzy. Do nowego trendu Zagłębia dostosował się także prezes Klubu, który stosowny t-shirt założył na konferencję prasową. 

- Rewolucja kadrowa w zimowej przerwie jest takim naszym znakiem rozpoznawczym tego co myślimy - mówi prezes Marcin Jaroszewski, który podkreśla, że Zagłębie przed drugą częścią sezonu nie zamierza się w żaden sposób poddawać.

- Jesteśmy to winni przede wszystkim sobie, kibicom, sponsorom i osobom, które wykładają na to duże pieniądze. Oni oczekują, że rywalizacja będzie na wysokim poziomie do samego końca. Nie możemy nagle zaplanować sobie przyszłości poza ekstraklasą. Zrobiliśmy wszystko, żeby dać sobie szansę. Trener zakończył w zeszłym roku, że czeka nas misja niemożliwa. Teraz każdy spogląda na nas jak na trupa... Na chwilę obecną ruszyliśmy ręką, a dalej stawia się pytanie czy on w pełni ożyje. Stąd rusza nasza misja niemożliwa. Wierzę, że z czasem na tych koszulkach pojawi się znak zapytania, a później zniknie słowo niemożliwa" i pojawi się uśmiech -  z optymizmem dodaje sternik zagłębowskiego klubu.

Zapraszamy wszystkich na Stadion Ludowy! Gramy o podwójną stawkę!