HokejPiłka nożna

Aktualności

#aktualności #kibice

 11.03.2019

Pomagamy Natalii, chorej wnuczce Kazimierza Szmidta

Nasz klub postanowił się włączyć do akcji charytatywnej, by pomóc chorej na zespół Downa wnuczce Kazimierza Szmidta, naszego byłego piłkarza i trenera, który prowadził Zagłębie w latach 1981-83. Na licytację przeznaczyliśmy koszulkę meczową z autografami piłkarzy.

- Natalia ma 25 lat i zespół Downa. Jest dzielną młodą kobietą. Chce rozwijać się, dbać o siebie, usamodzielniać - opowiada nam jej  matka, Małgorzata Zofia Szmidt-Hosiawa.

- Mieszkamy w Sosnowcu. Obecnie, jako że Tusia zakończyła edukację, uczestniczy w zajęciach uprawniających, ogólnorozwojowych, rehabilitacyjnych, tańca, kroju i szycia, malarstwa. Ponadto jest na diecie. Przyjmuje leki uodporniające. Latem wyjeżdża na turnusy rehabilitacyjne. Wymaga specjalnego obuwia ortopedycznego, ubrań (nadwrażliwość skóry), kosmetyków. Ma też swoje marzenia. Staram się, by żyła zdrowo i szczęśliwie, była sprawna fizycznie, intelektualnie, by powstrzymać szybszy proces starzenia się, To wymaga środków. Ponieważ Natalia potrzebuje stałej opieki, od trzech lat nie pracuję. 
Trzy lata temu powstało także subkonto Natalii w Fundacji Avalon. Zbieram tam potrzebne fundusze, które przeznaczane są na potrzeby córki, także bytowe. Zapraszam do licytacji - zachęca mama Natalii, która jest córką naszego byłego piłkarza i trenera, Kazimierza Schmidta.

Link do strony Natalii w Fundacji Avalon TUTAJ.

ZAPROPONUJ CENĘ!!! 

* Licytacja koszulki meczowej Zagłębia potrwa do 21 marca do godz. 22:00.

* Cena wywoławcza: 150 PLN (cenę podbijamy w komentarzach pod postem na klubowym Facebooku)

* Wygrywa ten, kto zaoferuje najwyższą cenę

Po zakończeniu licytacji prosimy o kontakt z Małgorzatą Zofia Szmidt-Hosiawa.

Profil Pani Małgorzaty na Facebooku

Adres mail: mi.jaija@tlen.pl