Aktualności

#aktualności #kibice

 21.03.2019

Zagłębie w Designer Outlet Sosnowiec. Zagraj z piłkarzami

Już w najbliższy piątek oraz w sobotę nasi piłkarze pojawią się w Designer Outlet Sosnowiec. Klienci odwiedzający outlet w tych dniach będą mogli porozmawiać z zawodnikami Zagłębia Sosnowiec, zdobyć autograf, zrobić wspólne pamiątkowe zdjęcie i sprawdzić swoją formę w sportowej rywalizacji z piłkarzami.

Przerwa reprezentacyjna w rozgrywkach Lotto Ekstraklasy pozwoli zawodnikom Zagłębia poświęcić pomiędzy treningami trochę czasu na spotkanie z kibicami. W Designer Outlet Sosnowiec będzie można też wygrać karty podarunkowe na zakupy w Centrum. Piłkarze będą rozdawać kibicom wejściówki na mecz z Wisłą Kraków.

- Zapraszamy wszystkich, nie tyko pasjonatów piłki nożnej, do odwiedzenia centrum i udziału w wydarzeniu; takie spotkania nie zdarzają się często, a dla fanów piłki nożnej mogą być nie lada przeżyciem. Zaplanowaliśmy możliwość interakcji z piłkarzami w kilku konkurencjach sportowych, jako jedną z wielu atrakcji. Szykuje się więc aktywny weekend - mówi Elżbieta Zygmunt, Marketing Manager Designer Outlet Sosnowiec.

Dla wielu kibiców gwoździem programu z pewnością będzie możliwość porównania swoich zdolności piłkarskich z umiejętnościami zawodowych piłkarzy Zagłębia Sosnowiec. Inną atrakcją dla odwiedzających będzie możliwość wygrania kart podarunkowych Designer Outlet Sosnowiec o wartości 100 i 50 zł, czy zrobienia w outlecie zakupów z wybranym piłkarzem Zagłębia Sosnowiec.

- Spotkania z piłkarzami to dodatkowa atrakcja w ramach akcji Zakupy na start. Sport i Outdoor z rabatami do -70%, która potrwa w Designer Outlet Sosnowiec aż 6 dni - od poniedziałku 18 marca do soboty 23 marca. Będzie to doskonała okazja, aby uzupełnić garderobę na nowy sezon, zadbać o sportowy look i przygotować się do aktywności fizycznej z początkiem wiosny, jednocześnie korzystając z extra rabatów w sklepach takich sportowych marek, jak Nike, Puma, New Balance, Asics, Adidas i wiele innych - dodaje Pani Elżbieta Zygmunt.

W Designer Outlet Sosnowiec pojawią się:

Piątek (16:00-19:00):

- Dawid Ryndak

- Dawid Kudła

- Michael Heinloth

- Kacper Radkowski

Sobota (14:00-18:00):

- Żarko Udoviczić

- Vamara Sanogo

- Olaf Nowak

- Tomasz Nowak

- Adrian Czaplak

- Konrad Kumor

Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych kibiców!