HokejPiłka nożna

Aktualności

#aktualności #kibice #oldboje

 22.03.2019

Zapraszamy na VII Halowy Turniej Gwiazd

W sobotę w hali MOSiR przy ulicy Żeromskiego odbędzie się VII Turniej Gwiazd im. Józefa "Gały" Gałeczki i Zbigniewa "Myszki" Mygi. - Chodzi o przypomnienie naszych wielkich piłkarzy, którzy w barwach Zagłębia rozegrali powyżej 250 meczów - mówi Leszek Baczyński, prezes honorowy Zagłębia.

W imprezie, która rozpocznie się o godz. 10:00 weźmie udział 6 drużyn oldbojów podzielonych na 2 grupy. Poszczególne spotkania trwać będą 18 minut. W grupie I zagrają: Zagłębie Sosnowiec, Przeworno Dolny Śląsk i Skra Częstochowa. W grupie II rywalizować będą: Reprezentacja Śląska Oldbojów, Orły Bielsko-Biała, Warta Zawiercie.

- 7 lat temu nasze Stowarzyszenie Oldbojów podjęło temat organizacji turniejów byłych gwiazd Zagłębia. Od tamtej pory rokrocznie organizujemy turnieje oldbojów. Mają one uczcić pamięć byłych zawodników naszego klubu, którzy w barwach Zagłębia rozegrali powyżej 250 meczów. Zaczęliśmy od turnieju imieniem Witolda Gigi Majewskiego, potem był Aleksander Dziurowicz, Marian Masłoń, Czesław Uznański, Janek Leszczyński i Włodzimierz Śpiewak. Teraz przypominamy nasze wielkie legendy, Józka Gałeczkę i Zbigniewa Mygę. Zapraszam w sobotę wszystkich kibiców do hali przy ulicy Żęromskiego na turniej z okazji jubileuszu Józia Gałeczki i Zbyszka Mygi, naszych 80-latków - zaznacza prezes Baczyński.

Program VII Halowego Turnieju Gwiazd im. Józefa Gałeczki i Zbigniewa Mygi

10:15 Otwarcie Turnieju
10:30 Zagłębie Sosnowiec - Przeworno Dolny Śląsk
10:50 Reprezentacja Śląska - Orły Bielsko-Biała
11:10  Przeworno Dolny Śląsk - Skra Częstochowa
11:30 Orły Bielsko-Biała - Warta Zawiercie
1150 Zagłębie Sosnowiec - Skra Częstochowa
12:10 Reprezentacja Śląska - Warta Zawiercie
12:30 Mecz o 5. miejsce
12:50 Mecz o 3. miejsce
13:15 Mecz o 1. miejsce
13:45 Uroczyste zakończenie Zapraszamy serdecznie na VII Halowy Turniej Gwiazd  im. Józefa "Gały" Gałeczki i Zbigniewa "Myszki" Mygi.