HokejPiłka nożna

Aktualności

#aktualności #kibice #pierwsza drużyna

 25.03.2019

Zagłębie w Designer Outlet Sosnowiec

Przedstawiciele pierwszej drużyny Zagłębia pojawili się w miniony piątek oraz sobotę w Designer Outlet Sosnowiec. W ramach akcji Zakupy na start klienci sklepu mogli zmierzyc się z naszymi zawodnikami m. in. w piłkarzykach czy w żonglowaniu piłką.

W piątek gośćmi Centrum byli Dawid Kudła, Dawid Ryndak, Kacper Radkowski oraz Michael Heinloth. Najpierw zawodnicy pojawili się na ściance, gdzie zostali wszystkim zgromadzonym przedstawieni. Następnie rozpoczęła się rywalizacja w piłkarzyki. Drużyny składały się z jednego zawodnika Zagłębia i klienta sklepu wybranego spośród tłumu. Do wygrania były karty podarunkowe o wartości 100 oraz 50 zł. W międzyczasie można było wygrać bilet na najbliższy mecz domowy z Wisłą Kraków (3.04.2019 r.). Wystarczyło tylko poprawnie odpowiedzieć na pytanie dotyczące klubu. Każdy mógł oczywiście zrobić sobie wspólne zdjęcie z piłkarzami, zdobyć autograf czy porozmawiać. Oprócz kart podarunkowych do wygrania były również piłki oraz gadżety różnych firm sportowych.

W sobotę Designer Outlet Sosnowiec odwiedzili Vamara Sanogo, Żarko Udoviczić, Olaf Nowak, Tomasz Nowak, Konrad Kumor oraz Adrian Czaplak. Najmłodszy z nich dojechał zaraz po meczu rezerw, gdzie niestety Zagłębie II uległo Dramie Zbrosławice 1:3. Tak jak w dniu poprzednim, zawodnicy zaczęli od pojawienia się na podeście, gdzie zostali przedstawieni. W dalszej części prowadzący poprosił zawodników o zaprezentowanie umiejętności technicznych zawodników naszego klubu. Chętni mogli dołączyć się do żonglujących graczy lub sprawdzić się w popularnego "dziadka" na środku Designer Outlet Sosnowiec. 

Dla wszystkich zgromadzonych było także stoisko My Fitness Place, siłowni mieszczącej się w centrum Sosnowca w tzw. "Sezamie". Do dyspozycji zainteresowanych był rower treningowy, wioślarz magnetyczno-powietrzny, a także sprzęt analizujący skład waszego ciała. 

Dziękujemy, że byliście z nami i do zobaczenia w Designer Outlet Sosnowiec na ul. Orląt Lwowskich w Sosnowcu!

Galeria zdjęć - tutaj.

width="420">