HokejPiłka nożna

Aktualności

#aktualności #pierwsza drużyna #Lotto Ekstraklasa

 4.04.2019

Zagraliśmy wszyscy dla Zagłębia i Anielki

Ogromne brawa dla kibiców, którzy przyszli w środowy wieczór na Stadion Ludowy i do samego końca wierzyli w piłkarzy Zagłębia, a swoim głośnym dopingiem zachęcali do jeszcze lepszej gry. 

Bilety od poniedziałku szły jak świeże bułeczki, a te informacje docierały także do naszych piłkarzy. Liczba fanów na naszym obiekcie zatrzymała się na 4 296 kibiców. Zawodnicy niejednokrotnie przyznawali, że uwielbiają, kiedy stadion jest wypełniony po brzegi i z każdej strony niesie się głośny doping. Tak było właśnie w środę od godziny 20:30.

Nasz zespół wykazał się dużym zaangażowaniem i rzutem na taśmę wygrał różnicą jednego trafienia 4:3! Nie tylko drużyna stanęła na wysokości zadania, ale także wszyscy  fani na Stadionie Ludowym. Podczas, kiedy piłkarze walczyli o punkty, między rzędami trybun trwała zbiórka pieniędzy dla chorej na białaczkę Anielki. Nasi kibice podczas spotkania zebrali kwotę 4 401, 57 zł. Wsparcie z każdej strony zostało nagrodzone i nie pozostaje nam nic innego, jak trzymać kciuki za Zagłębie i Anielkę.

Dziękujemy kibicom!