Aktualności

#aktualności #region #kibice

 12.04.2019

Rozkład jazdy na Wisłę Płock

Przedstawiamy rozpiskę kursów trzech autobusów, które zadbają o bezpieczny dowóz każdego kibica wybierającego się na sobotni mecz z Wisłą Płock.

Po ostatnich spotkaniach w serca sosnowiczan wstąpiła dodatkowa wiara w pozostanie naszej drużyny w najwyższej klasie rozgrywkowej. Przed własną publicznością Zagłębie wygląda bardzo dobrze, co potwierdziło się w bezpośrednim starciu z Wisłą Kraków. Emocje wtedy sięgały zenitu, a podopieczni Valdasa Ivanauskasa wyszli z tego pojedynku górą, wygrywając 4:3! 

Głośny doping napędza naszych zawodników do jeszcze lepszej gry. Zakończmy rundę zasadniczą w dobrym stylu. Sobota, godzina 18:00 - do zobaczenia na Stadionie Ludowym! 

Rozkład jazdy:

Autobus I:

Dąbrowa Górnicza - Zajezdnia 15:50

Dąbrowa Górnicza - Al. Piłsudskiego 15:53

Dąbrowa Górnicza - Dworzec PKP 15:55

Dąbrowa Górnicza - Gołonóg Osiedle 15:57

Dąbrowa Górnicza - Gołonóg Manhatan 15:59

Dąbrowa Górnicza - Gołonóg Damel 16:00

Dąbrowa Górnicza Reden 16:02

Dąbrowa Górnicza - Aleja Róż 16:04

Dąbrowa Górnicza - Centrum 16:05

Dąbrowa Górnicza - Mydlice Szpital 16:09

Dąbrowa Górnicza - Mydlice Mireckiego 16:10

Będzin - Koszelew 16:13

Będzin Aleja Kołłątaja 16:16

Będzin Zamek 16:18

Będzin Stadion 16:20

Będzin Osiedle Syberka Piłsudskiego 16:22

Będzin Osiedle Syberka Kościół 16:24

Będzin Osiedle Syberka Pawilony 16:25

Będzin Osiedle Syberka Ośrodek Zdrowia 16:26

Piaski Centrum Handlowe 16:29

Czeladź - Stare Miasto 16:34

Czeladź - Urząd Miasta 16:35

Czeladź - Cmentarz 16:36

Czeladź - Osiedle Słoneczne 16:37

Czeladź - Piaski Żeromskiego 16:38

Czeladź - Piaski Skrzyżowanie 16:39

Czeladź - Piaski Osiedle Dziekana 16:40

Sosnowiec Milowice Osiedle Kalety 16:42

Sosnowiec Kresowa 16:45

Autobus II:

Zagórze Zajezdnia 16:20

Zagórze Lenartowicza 16:23

Zagórze Mec16:24

Zagórze Osiedle 16:26

Środula Osiedle 16:29

Sielec Osiedle Zamkowa 16:30

Sielec Szkolna 16:32

Sielec Wawel Kościół 16:33

Sielec Wawel 16:34

Pogoń Grota Roweckiego 16:38

Rudna Prema Milmet 16:39

Sosnowiec Kresowa 16:45

Autobus III:

Zagórze Zajezdnia 15:44

Porąbka Hurtownia 15:45

Porąbka Wiejska 15:47

Kazimierz Górniczy Pętla 15:49

Kazimierz Górniczy Kopalnia 15:50

Kazimierz Górniczy Poczta 15:52

Kazimierz Górniczy Armii Krajowej 15:53

Ostrowy Górnicze Rondo 15:54

Ostrowy Górnicze Pomnik 15:56

Ostrowy Górnicze Niecała 15:57

Ostrowy Górnicze Kolonia Feliks 15:59

Ostrowy Górnicze Kolonia Leśna 16:00

Porąbka Ośrodek Rekreacyjny 16:03

Porąbka Zawodzie 16:04

Porąbka Kopalnia 16:06

Porąbka Dw. PKP 16:07

Porąbka Szkoła 16:09

Klimontów Ogródki Działkowe 16:10

Klimontów Kopalnia 16:12

Klimontów Fińskie Domki 16:14

Droga do Klimontowa 16:15

Dańdówka Skrzyżowanie 16:17

Dańdówka Osiedle 16:18

Niwka Cmentarz Komunalny 16:19

Niwka Pawiak 16:21

Niwka Fabryka 16:23

Niwka Kościół 16:25

Modrzejów Rynek 16:27

Niwka Baza 16:29

Niwka Kolonia Staszic 16:31

Dębowa Góra Kolonia Ludmiła 16:32

Dębowa Góra WSO 16:33

Dębowa Góra Wiadukt 16:34

Sosnowiec Rondo Ludwik dla L-35 16:36

Sosnowiec Rondo Ludwik dla linii 188 16:37

Sosnowiec Sienkiewicza 16:39

Sosnowiec Kresowa 16:45