Aktualności

#aktualności #pierwsza drużyna #Lotto Ekstraklasa

 14.04.2019

Szczegółowy terminarz fazy finałowej. Na początek Legnica

Departament Logistyki Rozgrywek opublikował szczegółowy terminarz fazy finałowej Lotto Ekstraklasy. Rozgrywki rozpoczną się 20 kwietnia, a zakończą 19 maja. Zagłębie zainauguruje swoje występy w grupie spadkowej od wyjazdowego spotkania w Legnicy.






31. kolejka - 20 i 22 kwietnia (sobota i poniedziałek)

Lechia Gdańsk - Piast Gliwice - 20 kwietnia, 15:30
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin - 20 kwietnia, 18:00 (zmiana godziny z 15:30)
Legia Warszawa - Cracovia - 20 kwietnia, 20:30
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań - 20 kwietnia, 18:00

Wisła Kraków - Wisła Płock - 22 kwietnia, 15:30
Korona Kielce - Śląsk Wrocław - 22 kwietnia, 18:00
Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec - 22 kwietnia, 15:30
Górnik Zabrze - Arka Gdynia - 22 kwietnia, 18:00

32. kolejka - 23-25 kwietnia (wtorek-czwartek)

Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk - 24 kwietnia, 18:00
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin - 23 kwietnia, 18:00
Lech Poznań - Legia Warszawa - 24 kwietnia, 20:30
Cracovia - Jagiellonia Białystok - 23 kwietnia, 20:30

Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków - 25 kwietnia, 20:30
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze - 25 kwietnia, 20:30
Wisła Płock - Korona Kielce - 25 kwietnia, 18:00
Arka Gdynia - Miedź Legnica - 25 kwietnia, 18:00

33. kolejka - 26-29 kwietnia (piątek-poniedziałek)

Lechia Gdańsk - Legia Warszawa - 27 kwietnia, 20:30
Piast Gliwice - Cracovia - 26 kwietnia, 20:30
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok - 26 kwietnia, 18:00
Pogoń Szczecin - Lech Poznań - 27 kwietnia, 18:00

Wisła Kraków - Śląsk Wrocław - 28 kwietnia, 18:00
Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec - 29 kwietnia, 18:00
Korona Kielce - Arka Gdynia - 28 kwietnia, 15:30
Miedź Legnica - Wisła Płock - 28 kwietnia, 13:00

34. kolejka - 3-6 maja (piątek-poniedziałek)

Cracovia - Lechia Gdańsk - 5 maja, 18:00
Legia Warszawa - Piast Gliwice - 4 maja, 20:30
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin - 6 maja, 18:00
Lech Poznań - Zagłębie Lubin - 4 maja, 18:00

Górnik Zabrze - Wisła Kraków - 3 maja, 20:30
Korona Kielce - Miedź Legnica - 4 maja, 15:30
Wisła Płock - Arka Gdynia - 3 maja, 18:00
Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław - 5 maja, 15:30

35. kolejka - 10-12 maja (piątek-niedziela)

Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin - 12 maja, 18:00
Cracovia - Lech Poznań - 11 maja, 20:30
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin - 12 maja, 15:30
Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok - 12 maja, 13:00

Wisła Kraków - Korona Kielce - 10 maja, 20:30
Miedź Legnica - Górnik Zabrze - 11 maja, 18:00
Śląsk Wrocław - Wisła Płock - 11 maja, 15:30
Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec - 10 maja, 18:00

36. kolejka - 13-15 maja (poniedziałek-środa)

Lech Poznań - Lechia Gdańsk - 15 maja, 20:30
Zagłębie Lubin - Cracovia - 15 maja, 20:30
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa - 15 maja, 20:30
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice - 15 maja, 20:30

Arka Gdynia - Wisła Kraków - 13 maja, 18:00
Miedź Legnica - Śląsk Wrocław - 14 maja, 20:30
Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce - 14 maja, 20:30
Górnik Zabrze - Wisła Płock - 14 maja, 20:30

37. kolejka - 18-19 maja (sobota-niedziela)

Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok - 19 maja, 18:00
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin - 19 maja, 18:00
Piast Gliwice - Lech Poznań - 19 maja, 18:00
Cracovia - Pogoń Szczecin - 19 maja, 18:00

Wisła Kraków - Miedź Legnica - 18 maja, 15:30
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia - 18 maja, 15:30
Korona Kielce - Górnik Zabrze - 18 maja, 15:30
Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec - 18 maja, 15:30

Źródło: 90minut.pl / Ekstraklasa SA