Aktualności

#aktualności #kibice #pierwsza drużyna

 1.05.2019

Autobusy na mecz ze Śląskiem Wrocław

Sosnowiczanie w najbliższą niedzielę zmierzą się na Stadionie Ludowym o godzinie 15:30 ze Śląskiem Wrocław. Wszystkich zainteresowanych tym meczem zapraszamy do skorzystania z komunikacji miejskiej.

To już 49 pojedynek obu drużyn na szczeblach ligowych. Bardziej korzystnym rezultatem może pochwalić się drużyna gości, którzy wygrali dwa spotkania więcej od Zagłębia. 

Rozkład jazdy:

Autobus I

Dąbrowa Górnicza - Zajezdnia 13:20

Dąbrowa Górnicza - Al. Piłsudskiego 13:23

Dąbrowa Górnicza - Dworzec PKP 13:25

Dąbrowa Górnicza - Gołonóg Osiedle 13:27

Dąbrowa Górnicza - Gołonóg Manhatan 13:29

Dąbrowa Górnicza - Gołonóg Damel 13:30

Dąbrowa Górnicza Reden 13:32

Dąbrowa Górnicza - Aleja Róż 13:34

Dąbrowa Górnicza - Centrum 13:35

Dąbrowa Górnicza - Mydlice Szpital 13:39

Dąbrowa Górnicza - Mydlice Mireckiego 13:40

Będzin - Koszelew 13:43

Będzin Aleja Kołłątaja 13:46

Będzin Zamek 13:48

Będzin Stadion 13:50

Będzin Osiedle Syberka Piłsudskiego 13:52

Będzin Osiedle Syberka Kościół 13:54

Będzin Osiedle Syberka Pawilony 13:55

Będzin Osiedle Syberka Ośrodek Zdrowia 13:56

Piaski Centrum Handlowe 13:59

Czeladź - Stare Miasto 14:04

Czeladź - Urząd Miasta 14:05

Czeladź - Cmentarz 14:06

Czeladź - Osiedle Słoneczne 14:07

Czeladź - Piaski Żeromskiego 14:08

Czeladź - Piaski Skrzyżowanie 14:09

Czeladź - Piaski Osiedle Dziekana 14:10

Sosnowiec Milowice Osiedle Kalety 14:12

Sosnowiec Kresowa 14:15

Autobus II

Zagórze Zajezdnia 13:50

Zagórze Lenartowicza 13:53

Zagórze Mec 13:54

Zagórze Osiedle 13:56

Środula Osiedle 13:59

Sielec Osiedle Zamkowa 14:00

Sielec Szkolna 14:02

Sielec Wawel Kościół 14:03

Sielec Wawel 14:04

Pogoń Grota Roweckiego 14:08

Rudna Prema Milmet 14:09

Sosnowiec Kresowa 14:15

Autobus III

Zagórze Zajezdnia 13:14

Porąbka Hurtownia 13:15

Porąbka Wiejska 13:17

Kazimierz Górniczy Pętla 13:19

Kazimierz Górniczy Kopalnia 13:20

Kazimierz Górniczy Poczta 13:22

Kazimierz Górniczy Armii Krajowej 13:23

Ostrowy Górnicze Rondo 13:24

Ostrowy Górnicze Pomnik 13:26

Ostrowy Górnicze Niecała 13:27

Ostrowy Górnicze Kolonia Feliks 13:29

Ostrowy Górnicze Kolonia Leśna 13:30

Porąbka Ośrodek Rekreacyjny 13:33

Porąbka Zawodzie 13:34

Porąbka Kopalnia 13:36

Porąbka Dw. PKP 13:37

Porąbka Szkoła 13:39

Klimontów Ogródki Działkowe 13:40

Klimontów Kopalnia 13:42

Klimontów Fińskie Domki 13:44

Droga do Klimontowa 13:45

Dańdówka Skrzyżowanie 13:47

Dańdówka Osiedle 13:48

Niwka Cmentarz Komunalny 13:49

Niwka Pawiak 13:51

Niwka Fabryka 13:53

Niwka Kościół 13:55

Modrzejów Rynek 13:57

Niwka Baza 13:59

Niwka Kolonia Staszic 14:01

Dębowa Góra Kolonia Ludmiła 14:02

Dębowa Góra WSO 14:03

Dębowa Góra Wiadukt 14:04

Sosnowiec Rondo Ludwik dla L-35 14:06

Sosnowiec Rondo Ludwik dla linii 188 14:07

Sosnowiec Sienkiewicza 14:09

Sosnowiec Kresowa 14:15