Aktualności

#aktualności #kibice #Lotto Ekstraklasa

 13.05.2019

Autobusy na Koronę

Sosnowiczanie w najbliższy wtorek po raz ostatni zagrają w sezonie 2018/19 na Stadionie Ludowym. Na nasz obiekt przyjeżdża Korona Kielce, a spotkanie zaplanowane zostało na 20:30.

Wszystkich chętnych kibiców zapraszamy do przyjazdu na mecz autobusami PKM Sosnowiec. Tradycyjnie fani będą mogli skorzystać z trzech pojazdów.  







Rozkład jazdy:

Autobus I


Dąbrowa Górnicza - Zajezdnia 18:20
Dąbrowa Górnicza - Al. Piłsudskiego 18:23
Dąbrowa Górnicza - Dworzec PKP 18:25
Dąbrowa Górnicza - Gołonóg Osiedle  18:27
Dąbrowa Górnicza - Gołonóg Manhatan 18:29
Dąbrowa Górnicza - Gołonóg Damel 18:30
Dąbrowa Górnicza Reden 18:32
Dąbrowa Górnicza - Aleja Róż 18:34
Dąbrowa Górnicza - Centrum 18:35
Dąbrowa Górnicza - Mydlice Szpital 18:39
Dąbrowa Górnicza - Mydlice Mireckiego 18:40
Będzin - Koszelew 18:43
Będzin Aleja Kołłątaja 18:46
Będzin Zamek 18:48
Będzin Stadion 18:50
Będzin Osiedle Syberka Piłsudskiego 18:52
Będzin Osiedle Syberka Kościół 18:54
Będzin Osiedle Syberka Pawilony 18:55
Będzin Osiedle Syberka Ośrodek Zdrowia 18:56
Piaski Centrum Handlowe 18:59
Czeladź - Stare Miasto 19:04
Czeladź - Urząd Miasta 19:05
Czeladź - Cmentarz 19:06
Czeladź - Osiedle Słoneczne 19:07
Czeladź - Piaski Żeromskiego 19:08
Czeladź - Piaski Skrzyżowanie 19:09
Czeladź - Piaski Osiedle Dziekana 19:10
Sosnowiec Milowice Osiedle Kalety 19:12
Sosnowiec Kresowa 19:15

Autobus II


Zagórze Zajezdnia  18:50
Zagórze Lenartowicza 18:53
Zagórze Mec 18:54
Zagórze Osiedle 18:56
Środula Osiedle 18:59
Sielec Osiedle Zamkowa 19:00
Sielec Szkolna 19:02
Sielec Wawel Kościół 19:03
Sielec Wawel 19:04
Pogoń Grota Roweckiego 19:08
Rudna Prema Milmet 19:09
Sosnowiec Kresowa 19:15

Autobus III


Zagórze Zajezdnia 18:14
Porąbka Hurtownia 18:15
Porąbka Wiejska 18:17
Kazimierz Górniczy Pętla 18:19
Kazimierz Górniczy Kopalnia 18:20
Kazimierz Górniczy Poczta 18:22
Kazimierz Górniczy Armii Krajowej 18:23
Ostrowy Górnicze Rondo 18:24
Ostrowy Górnicze Pomnik 18:26
Ostrowy Górnicze Niecała 18:27
Ostrowy Górnicze Kolonia Feliks 18:29
Ostrowy Górnicze Kolonia Leśna 18:30
Porąbka Ośrodek Rekreacyjny 18:33
Porąbka Zawodzie 18:34
Porąbka Kopalnia 18:36
Porąbka Dw. PKP 18:37
Porąbka Szkoła 18:39
Klimontów Ogródki Działkowe 18:40
Klimontów Kopalnia 18:42
Klimontów Fińskie Domki 18:44
Droga do Klimontowa 18:45
Dańdówka Skrzyżowanie 18:47
Dańdówka Osiedle 18:48
Niwka Cmentarz Komunalny 18:49
Niwka Pawiak  18:51
Niwka Fabryka 18:53
Niwka Kościół 18:55
Modrzejów Rynek 18:57
Niwka Baza 18:59
Niwka Kolonia Staszic 19:01
Dębowa Góra Kolonia Ludmiła 19:02
Dębowa Góra WSO 19:03
Dębowa Góra Wiadukt 19:04
Sosnowiec Rondo Ludwik dla L-35 19:06
Sosnowiec Rondo Ludwik dla linii 188 19:07
Sosnowiec Sienkiewicza 19:09
Sosnowiec Kresowa 19:15