HokejPiłka nożna

Aktualności

#aktualności #kibice #akademia

 16.05.2019

Kacper Mironowicz wśród najlepszych!

Zawodnik naszej Akademii spędzi dwa intensywne dni w Czechach. Kacper otrzymał powołanie do Reprezentacji Śląskiego ZPN na Międzynarodowy Turniej "Młode talenty".

W niedzielę Kacper Mironowicz uczestniczył w konsultacji selekcyjnej. Jak widać - zaprezentował się świetnie, co zaowocowało szybkim powołaniem do Kadry U12 naszego województwa. Reprezentanci wezmą udział w turnieju międzynarodowym, który odbędzie się w Trzyńcu 17 i 18 maja.

Wyselekcjonowani zawodnicy wyjadą do Czech jutro z samego rana, by tam zmierzyć się z rówieśnikami z różnych regionów. W "Młodych talentach" wezmą udział reprezentanci czterech piłkarskich związków. Oprócz grupy z województwa śląskiego, będą to: Małopolski Związek Piłki Nożnej, Moravskoslezský krajský fotbalový svaz i Stredoslovenský futbalový zväz. Rywalizacja będzie przebiegać na obiektach FK Fotbal Třinec (Stadion Rudolfa Labaje). 

Reprezentację Śląskiego ZPN poprowadzą trenerzy: Wojciech Tomasiewicz, Radosław Chrzan, Damian Mikołowicz, Łukasz Morcinek, a także Koordynator Damian Galeja. 

Wielkie gratulacje dla Kacpra! Powodzenia!