HokejPiłka nożna

Aktualności

#aktualności #pierwsza drużyna #Lotto Ekstraklasa

 17.05.2019

Pribula gotowy do debiutu na boiskach Ekstraklasy

33-letni pomocnik jest już w pełni gotowy po poważnej kontuzji doznanej w meczu z Rakowem Częstochowa. Martin Pribula dwukrotnie musiał zmagać się ze żmudną rehabilitacją po zerwaniu więzadeł krzyżowych. Pierwszego urazu nabawił się w spotkaniu kończącym sezon 2016/17 z GKS-em Tychy.

Kiedy drugi raz doszło do zerwania więzadeł popularny Pribi na swoim koncie miał już pięć spotkań rozegranych w I lidze w sezonie 2017/18. To właśnie w tym niefortunnym dla niego spotkaniu z Rakowem strzelił bramkę na 2:0, a kilka minut później musiał opuścić plac gry ze łzami w oczach. 

Teraz po kontuzji nie ma ani śladu i Słowak z dnia na dzień wygląda coraz lepiej w treningach i w meczach drugiego zespołu. Pribula w ostatnich sześciu meczach może pochwalić się niemałą skutecznością, zdobywając siedem trafień. Występy naszego zawodnika pokazują, że Martin strzela do bramki rywala średnio co 51 minut. W ostatnim meczu z Odrą Miasteczko Śląskie zawodnik odnotował hat-tricka.

Pribula zrobił widoczny progres i w najbliższy weekend w meczu z Wisłą Płock stanie przed szansą debiutu na boiskach Lotto Ekstraklasy.