HokejPiłka nożna

Aktualności

#aktualności #sponsor #kibice

 29.05.2019

Leszek Baczyński dziękuje sponsorom meczu z Grekami

W minioną sobotę oldboje Zagłębia Sosnowiec rozegrali towarzyski mecz z Dafni Dasous Haidariu Athens, zespołem, w którym występują zawodnicy starszego pokolenia wywodzący się z klubów ateńskich. Nie doszłoby do tego cennego kontaktu sportowego, jak również pomeczowego spotkania przy grillu, gdyby nie wsparcie sponsorów i przyjaciół Zagłębia.


- To był kolejny mecz piłkarski naszej drużyny oldbojów, który mogliśmy zorganizować dzięki pomocy ze strony naszych wypróbowanych sponsorów i przyjaciół - mówi nam Leszek Baczyński, Prezes Honorowy Zagłębia Sosnowiec.

Prezes Baczyński chciałby szczególnie podziękować następującym firmom, które zaangażowały się w organizację meczu na stadionie AKS-u Niwka Sosnowiec.

- Dziękuję Panu Aleksandrowi Straszakowi z firmy Fizjoterapia Justyna, Panu Grzegorzowi Baranowi z firmy Bakosport, Panu Piotrowi Kłoskowi z firmy Energo Komplex i Panu Marianowi Kościńskiemu z firmy Banimex, bez wsparcia których ciężko byłoby zorganizować nasze spotkanie z Grekami - przyznaje prezes Baczyński.Sponsorzy meczu Zagłębia Sosnowiec z Dafni Dasous Haidariu Athens:

Link do strony: TUTAJ


Link do strony: TUTAJ


Link do strony: TUTAJ


Link do strony: TUTAJ