HokejPiłka nożna

Aktualności

#aktualności #transfery #kibice #pierwsza drużyna

 6.06.2019

Sebastian Milewski w Piaście. Piłkarz dziękuje Zagłębiu i kibicom

Sebastian Milewski nie jest już piłkarzem Zagłębia. 21-letni defensywny pomocnik na zasadzie transferu definitywnego przeszedł do Piasta Gliwice, podpisując z mistrzem Polski 2-letni kontrakt.


- Dziękuję Zagłębiu i jego kibicom za 2,5 roku, kiedy to grałem w barwach sosnowieckiego  klubu -  mówi nam Sebastian Milewski. - To był bardzo pożyteczny czas i miło go wspominam, chociaż skończyło się spadkiem z Ekstraklasy. Cieszę się, że dostałem szansę gry w Sosnowcu, a ze swojej strony starałem się godnie reprezentować barwy Zagłębia. Dziękuję za wszystko, ale teraz chciałbym nadal rozwijać się w Ekstraklasie, a także zagrać w europejskich pucharach. A taką możliwość dostałem od Piasta Gliwice - zaznacza popularny "Mailo".

Sebastian w ekipie Zagłębia zagrał łącznie 62 spotkania i strzelił jednego gola. W Lotto Ekstraklasie wychowanek MKS Mława zapisał na koncie 23 mecze. W Sosnowcu pojawił się w trakcie sezonu 2016/17, przechodząc do Zagłębia z Legionovii.

- Odchodzę z Zagłębia, ale nie zrywam całkowicie więzów łączących mnie z tym klubem i jego wspaniałymi kibicami. Będę teraz uważnie śledził występy drużyny w pierwszej lidze i trzymał kciuki za szybki powrót do Ekstraklasy - dodaje Milewski.

Sebastian - dziękujemy za to wszystko, co zrobiłeś dla Zagłębia, zwłaszcza za pomoc w awansie do Ekstraklasy i życzymy Ci powodzenia w nowym klubie!