HokejPiłka nożna

Aktualności

#aktualności #kibice

 11.06.2019

Młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 4 odwiedziła klub

We wtorkowe przedpołudnie w siedzibie Klubu gościliśmy młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Sosnowcu. W ramach wycieczki mogła ona zwiedzić m.in. Stadion Ludowy, boiska treningowe, a także szatnie.
- Młodzież z naszej szkoły gra w Zagłębiu, a także kibicuje klubowi. Często bywamy na meczach. Cieszymy się, że zostaliśmy zaproszeni na Stadion Ludowy - mówi nam Radosław Mikołajek, nauczyciel ze wspomnianej szkoły w Sosnowcu.

Grupa 21 uczniów z klasy czwartej obserwowała trening piłkarzy, ponadto aktywnie spędziła czas na boisku do piłki plażowej. Klub zadbał także o edukację sportową, krótki rys historyczny Zagłębia w sali historycznej przedstawił Jarosław Jąder, zasłużony trener i działacz. Z kolei Anna Wolna, szefowa marketingu oprowadziła młodzież po szatni i zaprosiła ją do klubowej restauracji 3Kolory, gdzie czekał na wszystkich poczęstunek i zimne napoje.

Na koniec były prezenty, m.in. gazety meczowe Zagłębie Gol i zaproszenie na mecze ligowe naszej drużyny w nowym sezonie.

Link do galerii zdjęć.