HokejPiłka nożna

Aktualności

#aktualności #kibice #pierwsza drużyna

 28.06.2019

Wcześniej kupujesz więcej zyskujesz...

Na każdego kibica Zagłębia, który kupi wcześniej karnet czeka szeroka gama zniżek i promocji. O szczegółach piszemy poniżej.

Co będzie się działo podczas sprzedaży karnetów?

Od 1 do 5 lipca w Sklepie FanStore każdy, kto zakupi karnet będzie mógł skorzystać z bezpłatnej analizy składu ciała, którą przeprowadzą reprezentanci siłowni My Fitness Place. Stanowisko będzie na Was czekać od 14:00 do 17:00. Dla wszystkich przewidziane jest jedno darmowe wejście na siłownię o wartości 39 zł oraz trening personalny.

Co zyskasz kupując karnet na trybunę krytą lub otwartą?

  • Każdy, kto zakupi karnet na trybunę krytą bądź otwartą otrzyma zniżkę 20 % na siłownię My Fitness Place. Po zakupie karnetu w sklepie FanStore, bądź w restauracji 3Kolory do odbioru będzie kod rabatowy. Osoby, które zakupią karnety przez platformę internetową proszone są o napisanie maila na adres anna.wolna@zaglebie.eu. Specjalny kod zostanie odesłany drogą elektroniczną. Rabat będzie można odebrać do końca września 2019 r, tylko drogą internetową. Chcąc go zrealizować, należy wejść na stronę My Fitness Place (link) , wybrać karnet, następnie w polu Kod rabatowy wpisać otrzymany kod. Promocja obowiązuje tylko na siłowni w Sosnowcu (ul. 3 maja 14).
  • Ponadto właściciele karnetów posiadać będą zniżkę 10 % na cały asortyment znajdujący się w sklepie FanStore. Dotyczy to również najnowszej kolekcji oraz nowych koszulek meczowych na sezon 2019/2020.
  • Do karnetów na trybunę krytą dostaniecie gadżet klubowy. Smycz lub magnes w barwach Zagłębia.
  • Dla pierwszych 10 osób, które zakupią karnet na trybunę krytą, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował dwugodzinne vouchery na sosnowieckie baseny (promocja obowiązuje tylko w sprzedaży stacjonarnej w sklepie FanStore).

Co zyskujesz kupując karnet VIP?

Karnety VIP można nabyć tylko w sekretariacie Zagłębia (ul. Kresowa 1). Każdy VIP Gold oraz VIP Red otrzyma od nas:

  • 10% zniżki na cały asortyment sklepu FanStore,
  • miesięczne karnety na siłownię My Fitness Place w Sosnowcu,
  • bezpłatne konsultacje fizjoterapeutyczne w gabinecie Fizjoterapia Justyna (ul. Ostrogórska 24, Sosnowiec)  
  • pakiet gadżetów, w który wchodzą takie rzeczy jak nowa koszulka meczowa z możliwą personalizacją, szalik VIP, wpinka do garnituru i kubek (VIP Gold), szalik i smycz w barwach klubowych (VIP Red).

Gdzie kupić karnety i bilety? (link)

Ceny biletów i karnetów (link)