HokejPiłka nożna

Aktualności

#aktualności #kibice #pierwsza drużyna

 20.07.2019

To była wystrzałowa prezentacja Zagłębia

Kibice Zagłębia świetnie się bawili na przedsezonowej prezentacji Zagłębia, jak również nowych strojów meczowych. Po sparingu z Lechią Tomaszów Mazowiecki sympatycy klubu przenieśli się na tereny rekreacyjne obok boiska do piłki plażowej, gdzie mogli przeżyć dodatkowe emocje.

Zanim zawodnicy i sztab trenerski wyszli na scenę, gdzie świetnie sobie radził profesjonalny konferansjer Michał Grzyb, kibice ci starsi, jak i ci najmłodsi mogli uczestniczyć w zabawach, konkursach i animacjach, a kto chciał się posilić mógł liczyć na kiełbaskę z rusztu. Była także możliwość pomiaru składu ciała przy stoisku jednego ze sponsorów My Fitness Place, czy też skorzystania ze zjeżdżalni (to już dla dzieci). Najmłodsi mogli zresztą zagrać w turnieju zorganizowanym przez Akademię Zagłębia. Dla wszystkich dzieci uczestniczących w zabawach były przygotowane darmowe lody. Największą popularnością cieszyły się jednak gratisowe kiełbaski.

Z innych atrakcji trzeba wspomnieć o występie Dąbrowskiego Klubu Bokserskiego Super-Kick, w wykonaniu którego mieliśmy pokazy sztuk walki. A wszystko to komentował na żywo trener i jednocześnie prezes Cezary Podraza, legenda kick-boxingu w Polsce.

Clou programu to była oczywiście prezentacja pierwszej drużyny i strojów duńskiej firmy Hummel, w których występować będą piłkarze Zagłębia w nowym sezonie. Najpierw na scenę wbiegali pojedynczo piłkarze, a potem sztab trenerski. Cały ten piłkarski korowód zakończył prezes Marcin Jaroszewski, który przemówił do kibiców.

- Dziękuję wszystkim kibicom za przybycie i zapraszam na mecz z Podbeskidziem. Dla nas wszystkich najważniejsze jest Zagłębie  - mówił ze sceny prezes Jaroszewski.

Także trener Radosław Mroczkowski dziękował za tak liczne przybycie na imprezę i zaprosił na mecze Zagłębia w nowym sezonie Fortuna 1 ligi.

Foto: MAREK RYBICKI