HokejPiłka nożna

Aktualności

#aktualności #pierwsza drużyna

 9.08.2019

Gadabuda - czyli co oferuje nowy projekt Zagłębia?

Komentarze LIVE, wywiady, recenzje produktów, spotkania z ciekawymi postaciami.

Rusza nowy projekt mediowy Zagłębia pod nazwą GadaBuda. Swoją przed-premierę miał on w trakcie meczu z Podbeskidziem, z którego przeprowadziliśmy na klubowym fan page'u cieszącą się dużym zainteresowaniem transmisję meczu.

Już do końca sezonu, będziecie mogli oglądać i słuchać GadaBudę ze spotkań Zagłębia Sosnowiec, zarówno tych rozgrywanych na Stadionie Ludowym, jak i na wyjeździe. Ci kibice, którzy nie będą mogli osobiście dopingować swoich ulubieńców będą mogli nacieszyć się fachowym przekazem ze strony naszych niebanalnych komentatorów, czyli Michała Grzyba i Tomka Tymińskiego.

Projekt GadaBuda to nie tylko same transmisje live, ale także cała paleta propozycji marketingowych, które będą omawiane przed, w  trakcie i po meczach. Na stanowisku komentatorskim Michał i Tomek gościć będą ciekawych ludzi ze świata sportu czy też celebrytów, którzy wspólnie z nimi skomentują wydarzenia około boiskowe. Będą także quizy i konkursy dla kibiców, którzy mogą się przyłączyć do wspólnej zabawy.

W trakcie transmisji nasi reporterzy będą także przypominać o ofertach sprzedażowych Zagłębia, promować i recenzować wybrane produkty.

Czyli - dla każdego coś miłego!

Przypomnienie

Wszyscy ci, którzy polubili lub polubią oficjalną stronę Zagłębie Sosnowiec na facebooku otrzymają powiadomienie o transmisji.
W sytuacji, gdy ktoś z Państwa nie dostanie powiadomienia o transmisji, będzie mógł ją znaleźć na oficjalnym profilu facebookowym naszego Klubu.