HokejPiłka nożna

Aktualności

#aktualności #drugi zespół #kibice

 26.08.2019

Pierwsze 3 punkty zespołu rezerw

Drugi zespół Zagłębia Sosnowiec łatwo poradził sobie z LKS Orzeł Mokre, pewnie wygrywając 8:2 w ramach trzeciej kolejki rozgrywek ZINA Klasy Okręgowej.

Rezerwy Zagłębia rozegrały bardzo dobre spotkanie. Od pierwszego gwizdka dominowali na boisku mając po pierwszej połowie trzybramkową przewagę nad rywalem. Ogromnym wsparciem dla drużyny była obecność zawodników z pierwszego zespołu. Ich doświadczenie było dużą podporą dla naszych młodszych podopiecznych, którzy również strzelali bramki w tym meczu i stwarzali sobie sytuacje bramkowe. Druga połowa to już popis strzelecki naszych zawodników. Padło aż pięć bramek dla naszej drużyny! Szczególnie cieszą gole Oskara Chechelskiego oraz Michała Barcia, rocznik 2003.

- Zagraliśmy dobry mecz. Od pierwszych minut spotkania prowadziliśmy grę i objęliśmy prowadzenie 3:0. Ten szybki sukces trochę nas uśpił i straciliśmy dwie bramki po dość prostych błędach. Drużyna jednak dobrze zareagowała po przerwie i nasza dominacja była bezapelacyjna. Stworzyliśmy sporo sytuacji bramkowych z czego wykorzystaliśmy pięć. Szczególnie cieszą gra oraz bramki młodych zawodników, Oskara Chechelskiego i Michała Barcia, obaj rocznik 2003. Dużym wsparciem dla nich w tym meczu byli Bartek BabiarzKacper Radkowski oraz Mateusz Bieniek z pierwszego zespołu. Dzięki ich grze i doświadczeniu nasi młodzi zawodnicy mogą rozwijać swoje umiejętności - podsumował mecz, trener Łukasz Gajda.

LKS Orzeł Mokre - Zagłębie II Sosnowiec 2:8 (0:3) 

Bramki dla Zagłębia II: Mateusz Popczyk 8', 78', Bartłomiej Babiarz 22', Oskar Chechelski 23', 56', 73', Michał Barć 58', Kacper Radkowski 63'.

Zagłębie II: Chorążka, Bieniek, Radkowski, Kłosek, Mociak, Chechelski, Babiarz (45' Grad), Hałatek (45' Kiwior), Barć (60' Łoziński), Kaczmarek (65' Sych), Popczyk. 

Galerię zdjęć z meczu można obejrzeć klikają TUTAJ.