HokejPiłka nożna

Aktualności

#aktualności #kibice #akademia

 29.08.2019

Ważne informacje dla rodziców (VIDEO)

Program certyfikacji Polskiego Związku Piłki Nożnej

Szanowni Państwo, już we wrześniu Polski Związek Piłki Nożnej przyzna krajowym szkółkom swoje pierwsze certyfikaty. Obecnie trwa weryfikacja ostatnich formularzy zgłoszeniowych, po której poznamy wszystkie szkółki przyjęte do programu. To jednak nie koniec starań o Certyfikat PZPN. Jednym z elementów niezbędnych do jego uzyskania jest prawidłowe zarejestrowanie zawodników szkółki. Kluczową rolę odgrywają na tym etapie rodzice i opiekunowie młodych piłkarzy i piłkarek.

Rejestracja zawodników w szkółce odbywa się przez system PZPN. Na specjalnie przygotowanym filmie demonstrujemy, w jaki sposób dokonać tego krok po kroku.

Rejestracji zawodników w systemie PZPN mogą dokonać tylko i wyłącznie rodzice!

Szczegóły TUTAJ

Dlaczego warto to zrobić? Treningi dziecka w szkółce odznaczonej Certyfikatem PZPN wiążą się z szeregiem korzyści dla rodziców. Dokument ten to potwierdzenie najwyższych standardów (w tym infrastrukturalnych i sprzętowych), bezpieczeństwa oraz odpowiedniej jakości szkolenia. Wszystkie dzieci trenujące w certyfikowanych szkółkach muszą być objęte profesjonalną opieką medyczną oraz ubezpieczeniem na wypadek kontuzji.

Program Certyfikacji daje rodzicom dostęp do wyszukiwarki szkółek, które mogą pochwalić się certyfikatem oraz możliwość przekazania informacji zwrotnej dotyczącej działań danego podmiotu szkoleniowego. Dzięki systemowi informatycznemu przeznaczonemu do administrowania szkółką, rodzice mogą na bieżąco pozyskiwać informacje o planie treningów swojego dziecka oraz śledzić jego karierę dzięki profilowi zawodnika. Młodzi zawodnicy trenujący w szkółce wyróżnionej srebrną lub złotą gwiazdką mają też większe szanse na grę. Szkółki takie są bowiem zobowiązane do organizowania turniejów.

Program Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich to przede wszystkim pewność, że Twoje dziecko trenuje w najlepszych warunkach.

Szczegóły TUTAJ

Drodzy Rodzice, program certyfikacji szkółek to ogromna szansa dla Waszych dzieci i całej futbolowej rodziny Zagłębia Sosnowiec. Wspólnymi siłami jesteśmy w stanie zdobyć złotą odznakę, a dzięki temu wszyscy wykonamy milowy krok w naszym piłkarskim życiu!

Czasu zostało niewiele, bowiem musimy zarejestrować zawodników Akademii Zagłębia Sosnowiec najpóźniej do piątku 6 września!

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o bezpośredni kontakt z trenerami poszczególnych roczników od kategorii wiekowej U6 do U13.

Powodzenia

TUTAJ film, krok po kroku: