HokejPiłka nożna

Aktualności

#aktualności #promocja #kibice #pierwsza drużyna

 29.08.2019

Akcja szkoła: W zdrowym ciele zdrowy duch

Wakacje dobiegają końca, a my wraz z Młodą Wiarą ruszamy do szkół podstawowych. Kibice oraz piłkarze Zagłębia będą do dyspozycji uczniów przez godzinę lekcyjną. W tym czasie planujemy zajęcia ruchowe, zabawę dla najmłodszych, dyskusje, rozdawanie gadżetów szkolnych oraz wiele innych atrakcji. Zachęcamy wszystkie szkoły podstawowe oraz przedszkola do zgłoszeń!

Akcja szkoła: W zdrowym ciele zdrowy duch ma na celu propagowanie zdrowego stylu życia od najmłodszych lat oraz budowanie świadomości sportowej w uczniach szkół podstawowych. Zazwyczaj pojawialiśmy się w placówkach z reprezentantami pierwszej drużyny Zagłębia Sosnowiec. Jednak tak samo ważnym elementem piłki nożnej jest wspieranie zawodników występujących na boiskach. Stąd piłkarzom towarzyszyć będą przedstawiciele grupy kibiców Młoda Wiara, którzy również przygotowali dla najmłodszych sporo niespodzianek. 

Do naszej akcji włączyło się również piłkarskie przedszkole Zagłębia Sosnowiec. Festyn skierowany dla najmłodszych adeptów piłki nożnej odbędzie się już 6 września. Rodziców wraz ze swoimi pociechami zapraszamy na tereny zielone (przy boisku do beach soccera) od 16:30 do 19:30. Roczniki 2013, 2014, 2015 oraz 2016 będą mogły wziąć udział w treningach pokazowych oraz zapisać się do naszej szkółki. 

Podsumowując, zachęcamy wszystkie szkoły podstawowe oraz przedszkola w Sosnowcu i miastach ościennych do zgłaszania swoich placówek (anna.wolna@zaglebie.eu). Zajęcia zazwyczaj przeprowadzane są w godzinach porannych, w grupach maksymalnie 30 osobowych.

Do zobaczenia wkrótce!