HokejPiłka nożna

Aktualności

#aktualności #sponsor #pierwsza drużyna

 29.08.2019

Z L'emirem jedziemy po zwycięstwo

Zagłębie przedłużyło o kolejny rok współpracę z firmą Lemir, specjalizującą się m.in. w sprzedaży aut marki Škoda. Stosowną umowę w siedzibie firmy podpisali Marcin Jaroszewski, prezes Zagłębia i Lechosław Juszczyk, współwłaściciel Lemira; w obecności Arkadiusza Chęcińskiego, prezydenta miasta Sosnowca.

- Zagłębie ostatnio poślizgnęło się, ale nie załamujmy się, po każdej porażce trzeba umieć się podnieść. Wspólnie z Lemirem jedziemy po zwycięstwo, życzę zwycięstw zarówno piłkarzom, jak i hokeistom - mówił na wspomnianej konferencji Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca.

Na konferencji gościli hokeiści, Semen Garszyn i Tomasz Kozłowski, kapitan zespołu, z kolei piłkarskie Zagłębie reprezentowali Mateusz Bieniek i Filip Karbowy. Ci ostatni nie pojechali z zespołem do Olsztyna, Bieniek nie zmieścił się w kadrze meczowej, z kolei Karbowy leczy skutki kontuzji.

- Nie wszystkie kluby mają to szczęście mieć takich wspaniałych sponsorów, jak bracia Juszczykowie, właściciele firmy Lemir. Razem z nimi wjechaliśmy do pierwszej ligi i do ekstraklasy, a teraz wrzuciliśmy bieg wsteczny. Chciałbym, by Zagłębie miało taką renomę w świecie piłkarskim, jak Lemir w świecie motoryzacyjnym - mówił z kolei Marcin Jaroszewski, prezes zagłębiowskiego klubu.

- Kontynuujemy współpracę z Zagłębiem i szczególnie w tej chwili ta współpraca dla nas wszystkich bardzo ważna. Jedziemy razem po zwycięstwa - zaznaczył Lechosław Juszczyk, współwłaściciel firmy.

Po części oficjalnej szefowie firmy Lemir wręczyli kluczyki do czterech nowych aut marki  Škoda prezesowi Marcinowi Jaroszewskiemu. Służyć one będą Zagłębiu.