HokejPiłka nożna

Aktualności

#aktualności #kibice #akademia

 29.08.2019

Kolejne trzy punkty zespołu rezerw

Druga drużyna Zagłębia jest po kolejnym wygranym meczu w ramach czwartej kolejki rozgrywek ZINA Klasy Okręgowej. Tym razem wygrywając 3:0 z drużyną ŚKS Naprzód Lipiny.

Od początku spotkania drużyna Zagłębia była zespołem dużo lepszym i to ona kontrolowała grę. Zagłębiacy ciągle szukali miejsca, aby skutecznie przedostać się w pole karne przeciwnika, już w pierwszych minutach stwarzając sobie wiele dogodnych sytuacji bramkowych. Niestety mało skutecznie. Po pierwszej połowie prowadząc jedynie 1:0 po pięknej bramce Michała Barcia w 23 minucie meczu.

Druga połowa również zupełnie zdominowana przez zespół z Sosnowca. Musiały jednak upłynąć prawie dwa kwadranse gry aby nasza drużyna ponownie znalazła drogę do siatki rywali. Kolejne gole strzelali Olaf Grad oraz Bruno Łoziński. Pewne i w pełni zasłużone trzy punkty zostały w Sosnowcu.  

- Bardzo cieszy nas kolejna wygrana. Od początku meczu to my byliśmy zespołem lepszym i prowadziliśmy grę. W ciągu pierwszych piętnastu minut powinniśmy spokojnie prowadzić 3:0 i kontrolować dalszy przebieg gry. Niestety byliśmy dzisiaj mało skuteczni pod bramką przeciwnika i do przerwy prowadziliśmy tylko 1:0 po pięknym trafieniu Michała Barcia. Druga połowa również pod nasze dyktando, dokładamy 2 bramki i zasłużenie wygrywamy ten mecz - podsumował trener Łukasz Gajda

Zagłębie II Sosnowiec - ŚKS Naprzód Lipiny 3:0 (1:0)

Bramki dla Zagłębia II: Michał Barć 23', Olaf Grad 72', Bruno Łoziński 83'. 

Zagłębie II: Stępniowski, Bieniek, Kłosek, Mociak, Kieca, Chechelski, Babiarz (69' Grad), Hałatek (59' Knap), Barć (53' Wiszniowski), Kaczmarek (57' Łoziński), Popczyk.  

Galerię zdjęć z meczu można obejrzeć klikając TUTAJ