HokejPiłka nożna

Aktualności

#aktualności #kibice #pierwsza drużyna

 4.09.2019

Płamen Kraczunow wróci do treningów

Piłkarze Zagłębia przygotowują się do niedzielnego meczu z GKS-em Bełchatów, który rozpocznie się o godz. 14:00. Z drużyną nie trenuje Kacper Radkowski, który uczestniczy w zgrupowaniu reprezentacji Polski U-19 przygotowującej się do meczów z Armenią i Gruzją.

Kacper Radkowski na pewno nie zagra przeciwko rywalowi z Bełchatowa, podobnie jak Płamen Kraczunow, który leczył ostatnio uraz złamania dwóch żeber, jakiego nabawił się w wyjazdowym spotkaniu z Bruk-Betem Termalica Nieciecza. Bułgar w przyszłym tygodniu podda się kolejnym badaniom lekarskim i prawdopodobnie rozpocznie treningi z drużyną. Inny rekonwalescent Filip Karbowy trenuje z zespołem i przygotowuje się do niedzielnego spotkania.

Po wygranej 3:1 w Olsztynie Zagłębie chce iść za ciosem i zgarnąć kolejne 3 punkty. - Chcemy zagrać kolejny dobry mecz mówi trener Radosław Mroczkowski, który po środowym przedpołudniowym treningu udzielił wywiadu TVP Katowice.

Bardzo zmotywowany do gry jest Patryk Mularczyk, który poprzedni sezon spędził na wypożyczeniu w Bełchatowie. Teraz chciałby udowodnić swoją wartość dobrym występem przeciwko niedawnym kolegom z bełchatowskiej drużyny.

- Będzie to ciężki rywal, mający nie tylko dobrą, szczelną defensywę, ale również posiadający z przodu dużo argumentów, które są wykorzystywane poprzez różne schematy zaznacza popularny Mular.