Aktualności

#aktualności #kibice #akademia

 4.09.2019

Harmonogram ligowy Akademii

Fani młodzieżowego futbolu zapewne z niecierpliwością czekają na kolejne spotkania naszych podopiecznych. Młodzi adepci piłki nożnej nie mogą narzekać na nudę.

Jak co tydzień, młodzi Zagłębiacy zmierzą się ze swoimi rówieśnikami w ligowych starciach. Z kim tym razem zagrają podopieczni Akademii im. Włodzimierza Mazura?

Już dzisiaj na murawę wybiegną niektóre drużyny Zagłębia Sosnowiec, zapraszamy do kibicowania swoim ulubionym zespołom. 

Jak prezentuje się harmonogram gier na ten tydzień?

Środa 04.09.2019 

Zagłębie II Sosnowiec - Totolotek Puchar Polski (Podokręg Sosnowiec)
Zagłębie II Sosnowiec - MKS Górnik Wojkowice - o godz. 17:00

III LIGA WOJEWÓDZKA C1 TRAMPKARZ GRUPA 4
Zagłębie Sosnowiec - SMS Ruda Śląska - o godz. 15:00

Sobota 07.09.2019

I LIGA WOJEWÓDZKA A1 JUNIOR "INTERHALL" 
Zagłębie Sosnowiec - KS Stadion Śląski Chorzów - o godz. 13:00

I LIGA WOJEWÓDZKA B1 JUNIOR MŁODSZY "INTERHALL"
Zagłębie Sosnowiec - TS Podbeskidzie - o godz. 11:00

II LIGA WOJEWÓDZKA B1 JUNIOR MŁODSZY GRUPA PŁN.
KS GKS 1962 Jastrzębie - Zagłębie Sosnowiec - o godz. 12:00
(Jastrzębie-Zdrój, Kościelna)

I LIGA WOJEWÓDZKA C2 TRAMPKARZ
KS Unia Racibórz - Zagłębie Sosnowiec - o godz. 11:00

IV LIGA OKRĘGOWA E1 ORLIK GRUPA 1
MUKP Dąbrowa Górnicza - Zagłębie Sosnowiec - o godz. 09:00
(Dąbrowa Górnicza, Konopnickiej 29)

IV LIGA OKRĘGOWA E1 ORLIK GRUPA 2
Zagłębie Sosnowiec - SKF Sportowa Gmina Psary - o godz. 09:30

Niedziela 08.09.2019

Zagłębie II Sosnowiec - KLASA OKRĘGOWA "ZINA" GRUPA 4
JSP Szczakowianka - Zagłębie II Sosnowiec - o godz. 11:00
(Jaworzno, Tadeusza Kościuszki 1)

II LIGA WOJEWÓDZKA C1 TRAMPKARZ GRUPA PŁN.
Zagłębie Sosnowiec - KS Siódemka Tychy - o godz. 11:00

II LIGA WOJEWÓDZKA D1 MŁODZIK GRUPA PŁN.
Zagłębie Sosnowiec - RKS Raków Częstochowa - o godz. 11:00

III LIGA WOJEWÓDZKA D2 MŁODZIK GRUPA 4
MUKP Dąbrowa Górnicza - Zagłębie Sosnowiec - o godz. 13:00
(Dąbrowa Górnicza, Konopnickiej 29)

IV LIGA OKRĘGOWA E2 ORLIK GRUPA 1
Zagłębie Sosnowiec - AKS Górnik Niwka - o godz. 11:00

IV LIGA OKRĘGOWA E2 ORLIK GRUPA 2
UKS Jedynka Łazy - Zagłębie Sosnowiec - o godz. 11:00

Wtorek 10.09.2019

IV LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK GRUPA 1
UKS Akademia 2012 - Zagłębie Sosnowiec - o godz. 16:00
(Jaworzno, Wygoda 72)

IV LIGA OKRĘGOWA E1 ORLIK GRUPA 2
KS Górnik Sosnowiec - Zagłębie Sosnowiec - o godz. 16:30

IV LIGA OKRĘGOWA E2 ORLIK GRUPA 1
CKS Czeladź - Zagłębie Sosnowiec - o godz. 17:30
(Czeladź, Stadion im. Józefa Pawełczyka)

Ponadto nasi podopieczni wezmą udział w VI edycji Turnieju "Młode Piłkarskie Talenty"!

VI Edycja Turnieju "Młode Piłkarskie Talenty"

07-08.09.2019 Będzin, ul. Sportowa 6

Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!