HokejPiłka nożna

Aktualności

#aktualności #kibice #akademia

 12.09.2019

II Memoriał im. Gerarda Cieślika

Miło nam poinformować, że aż siedmiu piłkarzy Akademii Zagłębia Sosnowiec z roczników 2007 oraz 2008 otrzymało powołania do reprezentacji ŚlZPN!

W gronie najlepszych zawodników z rocznika 2007 powołanych na mecz z Reprezentacją II Memoriału Gerarda Cieślika znalazło się aż pięciu naszych graczy! To największa liczba spośród wszystkich klubów z naszego województwa. W grupie wyróżnionych piłkarzy Akademii znaleźli się Kacper MironowiczJakub MusiałSzymon MądryDorian Świątek oraz Igor Gaszewski. Zwodnicy tego rocznika doskonalą swoje umiejętności pod opieką trenerów Mariusza Majewskiego oraz Wojciecha Sączka. Wielkie brawa Panowie!   

Mecz odbywa się w ramach II Memoriału Gerarda Cieślika w dn. 15.09.2019 (niedziela) w Chorzowie o godzinie 11:30 na płycie głównej boiska Ruchu Chorzów.

Śląski Związek Piłki Nożnej przedstawia również zawodników naszej Akademii z rocznika 2008 powołanych na II Memoriał Gerarda Cieślika w dniach 13.09.2019 (piątek) - 15.09.2019 (niedziela) w Chorzowie.

Rocznik 2008 będzie reprezentować dwóch naszych graczy. Wyróżnieni zawodnicy z Akademii to Szymon Augustyn oraz Dominik Miśkiewicz, którzy aktualnie dbają o swój piłkarski rozwój pod okiem Piotra Krakowiaka oraz Piotra TomsiNatomiast w poprzednich latach trenowali pod opieką Miłosza Miśkiewicza. Gratulacje!

Serdecznie gratulujemy trenerom oraz piłkarzom wspaniałego wyróżnienia i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy na boisku!