Aktualności

#aktualności #kibice #akademia

 13.09.2019

Ligowy harmonogram Akademii

Jak co tydzień, młodzi Zagłębiacy zmierzą się ze swoimi rówieśnikami w ligowych starciach. Z kim tym razem zagrają podopieczni Akademii im. Włodzimierza Mazura?

Już jutro na murawę wybiegną niektóre drużyny Zagłębia Sosnowiec, zapraszamy do kibicowania swoim ulubionym zespołom w najbliższy weekend.

Jak prezentuje się harmonogram gier na ten tydzień?

Sobota 14.09.2019

III LIGA WOJEWÓDZKA C1 TRAMPKARZ GRUPA 4

Zagłębie Sosnowiec - LKS Unia Kosztowy - o godz. 9:30

I LIGA WOJEWÓDZKA A1 JUNIOR "INTERHALL"

MKS Zaborze Zabrze - Zagłębie Sosnowiec - o godz. 11:30
(Zabrze, Jerzego Wyciska 5)

I LIGA WOJEWÓDZKA B1 JUNIOR MŁODSZY "INTERHALL"

KS ROW 1964 Rybnik - Zagłębie Sosnowiec - o godz. 14:00
(Rybnik, Gliwicka 72)

II LIGA WOJEWÓDZKA B1 JUNIOR MŁODSZY GRUPA PŁN.

Zagłębie Sosnowiec - SKS Gwarek Zabrze - o godz. 11:00

I LIGA WOJEWÓDZKA C2 TRAMPKARZ

Zagłębie Sosnowiec - KS Rozwój Katowice - o godz. 9:00

ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC - KLASA OKRĘGOWA "ZINA" GRUPA 4

AKS Górnik Niwka - Zagłębie II Sosnowiec - o godz. 16:00

Niedziela 15.09.2019

IV LIGA OKRĘGOWA E1 ORLIK GRUPA 2

Zagłębie Sosnowiec - UKS Akademia 2012 - o godz. 9:00

II LIGA WOJEWÓDZKA C1 TRAMPKARZ GRUPA PŁN.

KS SKRA Częstochowa - Zagłębie Sosnowiec - o godz. 10:00
(Częstochowa, Loretańska 20)

III LIGA WOJEWÓDZKA D2 MŁODZIK GRUPA 4

KS Rozwój Katowice - Zagłębie Sosnowiec - o godz. 11:00

IV LIGA OKRĘGOWA E2 ORLIK GRUPA 1

JSP Szczakowianka - Zagłębie Sosnowiec - o godz. 11:00
(Jaworzno, Tadeusza Kościuszki 1)

IV LIGA OKRĘGOWA E2 ORLIK GRUPA 2

Zagłębie Sosnowiec - UKS Akademia 2012 - o godz. 11:00

Poniedziałek 16.09.2019

IV LIGA OKRĘGOWA E1 ORLIK GRUPA 2

KKS Czarni Sosnowiec - Zagłębie Sosnowiec - o godz. 17:45
(Sosnowiec, Józefa Mireckiego 31)

Wtorek 17.09.2019

IV LIGA OKRĘGOWA E2 ORLIK GRUPA 1

Zagłębie Sosnowiec - AKS Górnik Niwka - o godz. 17:00

IV LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK GRUPA 1

Zagłębie Sosnowiec - MUKP Dąbrowa Górnicza - o godz. 17:30

V MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ AKADEMII KOLEJARZ 14-15.09.2019

Ponadto nasi podopieczni wezmą udział w V Międzynarodowym Turnieju Akademii Kolejarz!

II MEMORIAŁ IM. GERARDA CIEŚLIKA - 13-15.09.2019

Miło nam poinformować, że aż siedmiu piłkarzy Akademii Zagłębia Sosnowiec z roczników 2007 oraz 2008 otrzymało powołania do reprezentacji Śląskiego Związku Piłki Nożnej!

Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!