HokejPiłka nożna

Aktualności

#aktualności #kibice #pierwsza drużyna

 20.09.2019

Zbiórka dla Oli podczas meczu z Jastrzębiem

Podczas sobotniego spotkania z GKS-em Jastrzębie na Stadionie Ludowym pojawią się wolontariusze, którzy będą zbierać pieniążki dla 5-letniej Oli. Pokażmy jak wielkie serca mają Zagłębiacy i pomóżmy małej dziewczynce w walce z chorobą.

Oleńka, choć na pozór jest radosną pięciolatką, od 4 lat cierpi na wielostawową postać Młodzieńczego Idiopatycznego Zapalenia Stawów. U Aleksandry choroba ma agresywny przebieg, ciężko jest ją utrzymać w ryzach. W związku z tym Ola potrzebuje wsparcia Superbohaterów, którzy pomogą jej w sfinansowaniu leczenia, fizjoterapii, hipoterapii oraz wyjazdów na turnusy rehabilitacyjne.

Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej Fundacji Serca dla Maluszka, pod której skrzydłami jest maleńka wojowniczka - link. 

Zapraszamy także na Facebooka, gdzie licytowane są przeróżne przedmioty, z których dochód przekazany zostanie na leczenie dziewczynki - link. 

Wolontariusze pojawią się na trybunie krytej oraz otwartej. Apelujemy do naszych kibiców, aby nie przechodzili obojętnie i wspomogli tak szczytny cel.