Aktualności

#aktualności #kibice #akademia

 20.09.2019

Ligowy rozkład gier Akademii

Już jutro na murawę wybiegną podopieczni Akademii im. Włodzimierza Mazura, zapraszamy do kibicowania swoim ulubionym zespołom.

Jak co tydzień, młodzi Zagłębiacy zmierzą się ze swoimi rówieśnikami w ligowych starciach. Jak prezentuje się ligowy harmonogram gier na najbliższy tydzień? 

Sobota 21.09.2019

IV LIGA OKRĘGOWA E1 ORLIK GRUPA 1
BKS Sarmacja Będzin - Zagłębie Sosnowiec - o godz. 08:30

II LIGA WOJEWÓDZKA C1 TRAMPKARZ GRUPA PŁN.
Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice - o godz. 09:00

III LIGA WOJEWÓDZKA C1 TRAMPKARZ GRUPA 4
MKS Siemianowiczanka - Zagłębie Sosnowiec - o godz. 09:00
(Siemianowice Śląskie, Stadion MOSIR Pszczelnik)

IV LIGA OKRĘGOWA E1 ORLIK GRUPA 2
Zagłębie Sosnowiec - CKS Czeladź - o godz. 09:30

I LIGA WOJEWÓDZKA B1 JUNIOR MŁODSZY "INTERHALL"
Zagłębie Sosnowiec - KP GKS Tychy - o godz. 11:00

II LIGA WOJEWÓDZKA B1 JUNIOR MŁODSZY GRUPA PŁN.
Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów - o godz. 11:00

EKSTRALIGA TALENTÓW

Zagłębie Sosnowiec rocznik 2010 - o godz. 09:00-15:00 (Centrum Sportowe MOKSIR w Chełmku)

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 2012 (SPARING)

Zagłębie Sosnowiec - ZEW Kazimierz


Niedziela 22.09.2019

I LIGA WOJEWÓDZKA C2 TRAMPKARZ
Zagłębie Sosnowiec - BBTS Podbeskidzie -  o godz. 09:00

II LIGA WOJEWÓDZKA D1 MŁODZIK "PROTRAINUP" GRUPA PŁN.
Zagłębie Sosnowiec - KS Rozwój Katowice - o godz. 09:00

Zagłębie II Sosnowiec - KLASA OKRĘGOWA "ZINA" GRUPA 4
Zagłębie II Sosnowiec -  KS Górnik Piaski - o godz. 11:00

I LIGA WOJEWÓDZKA A1 JUNIOR "INTERHALL" 
Zagłębie Sosnowiec - UKS Ruch Chorzów - o godz. 11:00

III LIGA WOJEWÓDZKA D2 MŁODZIK GRUPA 4
Zagłębie Sosnowiec -  UKS Akademia 2012 - o godz. 13:00

IV LIGA OKRĘGOWA E2 ORLIK GRUPA 1
JSP Szczakowianka - UKS Akademia 2012 - o godz. 13:00

ZAGŁĘBIOWSKI FESTIWAL SKRZATÓW
Turniej Piłki Nożnej rocznik 2013 - o godz. 15:00-18:00

Poniedziałek 23.09.2019

I LIGA WOJEWÓDZKA C2 TRAMPKARZ
Zagłębie Sosnowiec -  MKS Poręba -  o godz. 15:30

Wtorek 24.09.2019

IV LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK GRUPA 1
BKS Sarmacja Będzin - Zagłębie Sosnowiec - o godz. 17:00

II LIGA WOJEWÓDZKA D1 MŁODZIK "PROTRAINUP" GRUPA PŁN.
Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze - o godz. 19:00

Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!