Aktualności

#aktualności #kibice #akademia

 27.09.2019

Plan rozgrywek Akademii

Po tygodniu treningów każda z grup młodzieżowych naszej Akademii ponownie wyjdzie na murawy, aby rywalizować o cenne punkty. Przedstawiamy plan na najbliższe dni.

Sobota 28.09.2019
III LIGA WOJEWÓDZKA C1 TRAMPKARZ GRUPA 4
Zagłębie Sosnowiec - KKS Czarni Sosnowiec - o godz. 09:30

IV LIGA OKRĘGOWA E1 ORLIK GRUPA 2
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza - Zagłębie Sosnowiec - o godz. 10:15
(Dąbrowa Górnicza, Jaworowa 6)

I LIGA WOJEWÓDZKA B1 JUNIOR MŁODSZY "INTERHALL"
Zagłębie Sosnowiec - GKS Piast Gliwice - o godz. 11:00

I LIGA WOJEWÓDZKA C2 TRAMPKARZ
KS JSS Silesia - Zagłębie Sosnowiec - o godz. 11:00

IV LIGA OKRĘGOWA E2 ORLIK GRUPA 1
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza - Zagłębie Sosnowiec - o godz. 11:45
(Dąbrowa Górnicza, Jaworowa 6)

ROCZNIK 2011 (sparing)
Salos Dąbrowa Górnicza - Zagłębie Sosnowiec o godz. 11:45

II LIGA WOJEWÓDZKA B1 JUNIOR MŁODSZY GRUPA PŁN.
KS SKRA Częstochowa - Zagłębie Sosnowiec - o godz. 12:00
(Częstochowa, Loretańska 20)

IV LIGA OKRĘGOWA E1 ORLIK GRUPA 1
Zagłębie Sosnowiec - UKS Jedynka Łazy - o godz. 14:30

KLASA OKRĘGOWA "ZINA" GRUPA 4
KS Niwy Brudzowice - Zagłębie II Sosnowiec - o godz. 15:30

ROCZNIK 2009
AP Progress Turniej Park Hotel Łysoń Cup

Niedziela 29.09.2019
III LIGA WOJEWÓDZKA D2 MŁODZIK GRUPA 4
Zagłębie Sosnowiec - SMS Ruda Śląska - o godz. 09:00

I LIGA WOJEWÓDZKA A1 JUNIOR "INTERHALL" 
KS Rozwój Katowice - Zagłębie Sosnowiec - o godz. 11:00

II LIGA WOJEWÓDZKA D1 MŁODZIK PROTRAINUP GRUPA PŁN.
UKS Ajaks Częstochowa - Zagłębie Sosnowiec - o godz. 11:00

IV LIGA OKRĘGOWA E2 ORLIK GRUPA 2
Zagłębie Sosnowiec - SKF Sportowa Gmina Psary - o godz. 11:00

II LIGA WOJEWÓDZKA C1 TRAMPKARZ GRUPA PŁN.
UKS Ruch Radzionków - Zagłębie Sosnowiec - o godz. 15:30
(Radzionków, ks.dr. Józefa Knosały 113)

ROCZNIK 2011
Sparingowe granie - od godz. 13:00-16:00

ROCZNIK 2013
Ekstraliga Talentów w Chełmku - od godz. 09:00-15:00

Poniedziałek 30.09.2019
IV LIGA OKRĘGOWA C2 TRAMPKARZ GRUPA 2
KKS Czarni Sosnowiec - Zagłębie Sosnowiec o godz. 15:00
(Sosnowiec, Józefa Mireckiego 31)

Wtorek 01.10.2019
IV LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK GRUPA 1
Zagłębie Sosnowiec - Akademia Piłki Nożnej Czeladź - o godz. 15:45

Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!