Aktualności

#aktualności #kibice #akademia

 11.10.2019

Rozpiska ligowa Akademii

Nasi podopieczni z Akademii Zagłębia już od jutra rozpoczną zmagania ligowe. Przedstawiamy harmonogram na najbliższe dni.

Sobota 12.10.2019

IV LIGA OKRĘGOWA E1 ORLIK GRUPA 1
Zagłębie Sosnowiec - MUKP Dąbrowa Górnicza - o godz. 08:15

IV LIGA OKRĘGOWA E1 ORLIK GRUPA 2
SKF Sportowa Gmina Psary - Zagłębie Sosnowiec - o godz. 09:30

KLASA OKRĘGOWA "ZINA" GRUPA 4
GKS Urania Ruda Śląska - Zagłębie II Sosnowiec - o godz. 11:00
(Ruda Śląska, ks. Ludwika Tunkla 12)

II LIGA WOJEWÓDZKA B1 JUNIOR MŁODSZY GRUPA PŁN.
Zagłębie Sosnowiec - UKS Ruch Chorzów - o godz. 11:00

III LIGA WOJEWÓDZKA C1 TRAMPKARZ GRUPA 4
SMS Ruda Śląska - Zagłębie Sosnowiec - o godz. 12:00
(Ruda Śląska, Czarnoleśna 12)

I LIGA WOJEWÓDZKA B1 JUNIOR MŁODSZY "INTERHALL"
Zagłębie Sosnowiec - RKS Raków Częstochowa - o godz. 13:00

I LIGA WOJEWÓDZKA C2 TRAMPKARZ
Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice - o godz. 15:00

ROCZNIK 2013
Turniej Halowy Bumerang Cup w Zabrzu - od godz. 13:00-16:00

ROCZNIK 2011 (sparing)
Zagłębie Sosnowiec - FA Czeladź - od godz. 10:30-12:00

Niedziela 13.10.2019

II LIGA WOJEWÓDZKA C1 TRAMPKARZ GRUPA PŁN.
SKS Gwarek Zabrze - Zagłębie Sosnowiec - o godz. 09:00
(Zabrze, Bytomska 100)

III LIGA WOJEWÓDZKA D2 MŁODZIK GRUPA 4
Zagłębie Sosnowiec - MUKP Dąbrowa Górnicza - o godz. 09:00

II LIGA WOJEWÓDZKA D1 MŁODZIK PROTRAINUP GRUPA PŁN.
KS Stadion Śląski Chorzów - Zagłębie Sosnowiec - o godz. 10:00
(Chorzów, Katowicka 10)

IV LIGA OKRĘGOWA E2 ORLIK GRUPA 1
KKS Czarni Sosnowiec - Zagłębie Sosnowiec - o godz. 11:00

IV LIGA OKRĘGOWA E2 ORLIK GRUPA 2
Zagłębie Sosnowiec - KP Warta Zawiercie - o godz. 11:00

I LIGA WOJEWÓDZKA A1 JUNIOR "INTERHALL" 
RKS Raków Częstochowa - Zagłębie Sosnowiec - o godz. 11:30
(Częstochowa, Limanowskiego 83)

ROCZNIK 2013 (sparing)
Zagłębie Sosnowiec - Czarni Sosnowiec - od godz. 13:30-15:00

ROCZNIK 2012 (sparing)
Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice - od godz. 10:00-12:00

ROCZNIK 2011
Ekstraliga Talentów w Chełmku - od godz. 12:45

Wtorek 15.10.2019

IV LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK GRUPA 1
Zagłębie Sosnowiec - UKS Akademia 2012 - o godz. 16:00

Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!