HokejPiłka nożna

Aktualności

#aktualności #kibice #pierwsza drużyna

 16.10.2019

Mecz z Wigrami za pół ceny!

Zagłębie przyłącza się do akcji - Sosnowiec za pół ceny. 9 listopada gramy ligowy mecz z Wigrami Suwałki i kibice będą mogli kupić wejściówki o połowę tańsze.

Przed wyborami do parlamentu prezydent Sosnowca, Arkadiusz Chęciński ogłosił: jeśli frekwencja w Sosnowcu będzie wyższa o 10% niż w wyborach samorządowych w 2018 roku, na mieszkańców czekają zniżki.

Celem było zatem przekroczenie bariery 61,52%. Okazuje się, że nie było z tym problemu. Do urn udało się aż 101 393 mieszkańców, a więc 64,03%. To oznacza duże atrakcje.
W weekend 8-10 listopada władze miasta organizują akcję "Sosnowiec za pół ceny - bonus za frekwencję". Do tej akcji przyłącza się również nasz klub.

- My nie pozostajemy bierni. Zgodnie z obietnicą, sosnowieckie baseny będą za pół ceny, podobnie jak bilety do Teatru Zagłębia. To nie wszystko. MOSiR rozszerzył ofertę o korty tenisowe, czy też siłownię. Mamy też sporo zapytań od sosnowieckich przedsiębiorców, dlatego aby akcja miała szerszy wydźwięk, zapraszamy ich do wzięcia udziału - mówi Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca.

Więcej o akcji "Sosnowiec za pół ceny" TUTAJ.