Aktualności

#aktualności #kibice #akademia

 18.10.2019

Weekendowy rozkład Akademii

W najbliższy weekend podopieczni Akademii im. Włodzimierza Mazura ponownie zmierzą się na boiskach o punkty w tabeli. Na murawach nie zabraknie determinacji i zaangażowania. Poniżej przedstawiamy rozkład meczów na nadchodzący weekend.

Piątek 18.10.2019

ROCZNIK 2011 (sparing)
Zagłębie Sosnowiec - Varsovia Warszawa - od godz. 18:30

ROCZNIK 2012 (sparing)
Zagłębie Sosnowiec - Varsovia Warszawa - od godz. 18:30

Sobota 19.10.2019

III LIGA WOJEWÓDZKA C1 TRAMPKARZ GRUPA 4
Zagłębie Sosnowiec - KS Stadion Śląski Chorzów - o godz. 09:00

IV LIGA OKRĘGOWA C2 TRAMPKARZ GRUPA 2
Zagłębie Sosnowiec - BKS Sarmacja Będzin - o godz. 09:00

I LIGA WOJEWÓDZKA B1 JUNIOR MŁODSZY "INTERHALL"
Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze - o godz. 11:00

II LIGA WOJEWÓDZKA B1 JUNIOR MŁODSZY GRUPA PŁN.
GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec - o godz. 11:00

IV LIGA OKRĘGOWA E1 ORLIK GRUPA 2
Zagłębie Sosnowiec - KS Górnik Sosnowiec - o godz. 11:00

ROCZNIK 2013 (sparing)
Słowik Olkusz - Zagłębie Sosnowiec - o godz. 11:00

ROCZNIK 2011 (sparing)
Zagłębie Sosnowiec - KKS Czarni Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec - ZEW Sosnowiec

I LIGA WOJEWÓDZKA A1 JUNIOR "INTERHALL" 
Zagłębie Sosnowiec - TS Podbeskidzie - o godz. 13:00

IV LIGA OKRĘGOWA E2 ORLIK GRUPA 2
UKS Piłkarz Sosnowiec - Zagłębie Sosnowiec - o godz. 14:30

ROCZNIK 2012 
Mini Turniej na Zagłębiu - od godz. 16:00-19:00

Niedziela 20.10.2019

II LIGA WOJEWÓDZKA D1 MŁODZIK PROTRAINUP GRUPA PŁN.
Zagłębie Sosnowiec - UKS Raków Częstochowa - o godz. 09:00

ROCZNIK 2013
Turniej Halowy Jurajski Winter Cup - od godz. 10:00

KLASA OKRĘGOWA "ZINA" GRUPA 4
Zagłębie II Sosnowiec - LGKS 38 Podlesianka Katowice - o godz. 11:00

II LIGA WOJEWÓDZKA C1 TRAMPKARZ GRUPA PŁN.
Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów - o godz. 11:00

IV LIGA OKRĘGOWA E2 ORLIK GRUPA 1
Zagłębie Sosnowiec - KS Górnik Sosnowiec - o godz. 13:00

III LIGA WOJEWÓDZKA D2 MŁODZIK GRUPA 4
KS Stadion Śląski Chorzów - Zagłębie Sosnowiec - o godz. 14:00

ROCZNIK 2010
Ekstraliga Talentów w Chełmku

Wtorek 22.10.2019

IV LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK GRUPA 1
MUKP Dąbrowa Górnicza - Zagłębie Sosnowiec - o godz. 16:00

Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!