Aktualności

#aktualności #kibice #akademia

 25.10.2019

Plan rozgrywek Akademii

Przed nami kolejny weekend ligowych pojedynków młodzieży Zagłębia Sosnowiec. Jak przedstawia się harmonogram rozgrywek?

Piątek 25.10.19 

IV LIGA OKRĘGOWA E2 ORLIK GRUPA 2 
Zagłębie Sosnowiec - MUKP II Dąbrowa Górnicza - o godz. 16:30 

 

Sobota 26.10.19 

I LIGA WOJEWÓDZKA C2 TRAMPKARZ 
Zagłębie Sosnowiec - KS Unia Racibórz - o godz. 09:00 

 

IV LIGA OKRĘGOWA E1 ORLIK GRUPA 2 
UKS Akademia 2012 - Zagłębie Sosnowiec - o godz. 09:00 

(Jaworzno, Ławczana 12) 

 

IV LIGA OKRĘGOWA E2 ORLIK GRUPA 1 
MUKP I Dąbrowa Górnicza - Zagłębie Sosnowiec - o godz. 09:00 

(Dąbrowa Górnicza, Aleja Józefa Piłsudskiego 24) 

 

ROCZNIK 2013 
Sparingowe granie w Tychach - o godz. 09:00 

 

III LIGA WOJEWÓDZKA C1 TRAMPKARZ GRUPA 4 
LKS Unia Kosztowy - Zagłębie Sosnowiec - o godz. 09:30 

 

IV LIGA OKRĘGOWA E1 ORLIK GRUPA 1 
Zagłębie Sosnowiec - LKS Przemsza Siewierz - o godz. 09:30 

 

KLASA OKRĘGOWA "ZINA" GRUPA 4 
KS Cyklon Rogoźnik - Zagłębie II Sosnowiec - o godz. 11:00 

(Rogoźnik, 1 Maja 30) 

 

II LIGA WOJEWÓDZKA B1 JUNIOR MŁODSZY GRUPA PŁN. 
Zagłębie Sosnowiec - KS GKS 1962 Jastrzębie - o godz. 11:00 

 

ROCZNIK 2011 
Sparingowe granie z: Rozwój Katowice, Juventus Piekary Śląskie oraz Czarni Sosnowiec - o godz. 11:00 

 

I LIGA WOJEWÓDZKA B1 JUNIOR MŁODSZY "INTERHALL" 
TS Podbeskidzie - Zagłębie Sosnowiec - o godz. 11:30 

(Bielsko-Biała, Olimpijska 14) 

 

II LIGA WOJEWÓDZKA C1 TRAMPKARZ GRUPA PŁN. 
KS Siódemka Tychy - Zagłębie Sosnowiec - o godz. 13:00 

(Tychy, gen. Andersa) 

 

Niedziela 27.10.19 

ROCZNIK 2012 
Ekstraliga Talentów w Chełmku 

 

III LIGA WOJEWÓDZKA D2 MŁODZIK GRUPA 4 
Zagłębie Sosnowiec - KS Rozwój Katowice - o godz. 09:00 

 

I LIGA WOJEWÓDZKA A1 JUNIOR "INTERHALL"  
Zagłębie Sosnowiec - KS Siódemka Tychy - o godz. 11:00 

 

ROCZNIK 2013 
Gra wewnętrzna - o godz. 13:00 

 

II LIGA WOJEWÓDZKA D1 MŁODZIK "PROTRAINUP" GRUPA PŁN. 
RKS Raków Częstochowa - Zagłębie Sosnowiec - o godz. 14:00 

 

Poniedziałek 28.10.19 

IV LIGA OKRĘGOWA C2 TRAMPKARZ GRUPA 2 
MKS Poręba - Zagłębie Sosnowiec - o godz. 14:30 

 

Wtorek 29.10.19 

IV LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK GRUPA 1 

Zagłębie Sosnowiec - BKS Sarmacja Będzin - o godz. 15:45 

 

Środa 30.10.19 

I LIGA WOJEWÓDZKA C2 TRAMPKARZ 
KS Stadion Śląski Chorzów - Zagłębie Sosnowiec - o godz. 12:00 

(Chorzów, Katowicka 10) 

 

Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!