HokejPiłka nożna

Aktualności

#aktualności #kibice #akademia

 5.11.2019

Zagłębiacy promują lekcje WF-u

Trener Dariusz Dudek wraz z Mateuszem Szwedem odwiedzili Szkołę Podstawową nr 36 w Sosnowcu. Wizyta odbyła się w ramach kolejnych zajęć WF-u z Zagłębiem.

Tym razem w rolę nauczycieli wcielili się trener Dariusz Dudek wraz z Mateuszem Szwedem. Wykazali się oni niezwykłym instynktem sportowców i choć byli w znacznej mniejszości konsekwentnie pokazywali, objaśniali i trenowali wspólnie z uczniami.

Jak przystało na lekcję wf-u trener Dariusz Dudek wraz z Mateuszem rozpoczęli od rozgrzewki. Następnie chłopcy zostali podzieleni na dwie grupy. Jedna z nich rozegrała mecz koszykówki, natomiast druga mecz piłki nożnej. Czas szybko upłynął dzięki sympatycznemu przywitaniu nas przez nauczycieli oraz uczniów. Podopieczni słuchali poleceń i wykonywali ćwiczenia zgodnie z zaleceniami. Podczas wspólnych gier i zabaw towarzyszyły uśmiechy na twarzach.  

Na koniec spotkania zorganizowany został konkurs wiedzy. Zwycięzca zdobył pamiątkowy szalik w klubowych barwach. Wszyscy wspólnie zapozowali do pamiątkowego zdjęcia i zostali nagrodzeni klubowymi gadżetami. 
 
Akcja WF z Zagłębiem ma na celu promowanie zdrowego trybu życia, a także samych lekcji wychowania fizycznego. 

Zachęcamy wszystkie szkoły oraz przedszkola do wzięcia udziału w akcji. Prosimy o kontakt mailowy: magdalena.wrobel@zaglebie.eu

Foto: Andrzej Wydrychiewicz.