HokejPiłka nożna

Aktualności

#aktualności #biznes #kibice #pierwsza drużyna

 22.11.2019

Przyjaciele klubu i przedsiębiorcy uczestniczyli w Śniadaniu Biznesowym

Spora grupa przedsiębiorców różnych branż uczestniczyła w Otwartym Śniadaniu Biznesowym, które odbyło się w restauracji Siedlisko Stawiki. Gościem specjalnym spotkania był trener Dariusz Dudek.

- Główną misją istnienia Klubu Biznesu Zagłębie Sosnowiec jest stworzenie warunków integracji środowiska biznesowego w Zagłębiu Dąbrowskim. Naszym celem jest przedstawienie Klubu jako projektu, w który warto zainwestować - zaznacza Łukasz Kozakowski, wiceprezes Zagłębia Sosnowiec, który zachęcał gości do wspierania Klubu.

Wiceprezes Kozakowski wspomniał także o kwestiach sportowych. - Liczymy, że po wybudowaniu nowego stadionu i lodowiska będziemy się bić o wyższe cele. Jest realna szansa na to, że stadion może być ukończony w 2021 roku - mówił wiceprezes Zagłębia.

Goście Śniadania Biznesowego z Zagłębiem ucieszyli się z możliwości spotkania z trenerem Dariuszem Dudkiem, który bardzo mocno wspiera projekty marketingowe klubu.

- Mój powrót do Zagłębia spowodował, że mam więcej obowiązków na głowie, także marketingowych - przyznał szkoleniowiec. - Każdego dnia będę walczyło to, by Zagłębie w przyszłości znalazło się w Ekstraklasie. Jesteśmy w trudnym momencie, po spadku. Przekonaliśmy się, że Ekstraklasa to także finanse i dlatego współpraca z biznesem jest dla nas tak ważna. By zapełnić nowy stadion trzeba wyjść do ludzi, przyciągnąć ich do klubu. Ale bez pieniędzy nic się nie osiągnie. Chciałbym byśmy stworzyli wielką rodzinę Zagłębia. Moim marzeniem jest, by otworzyć nowy stadion i by jeden, dwóch wychowanków zadebiutowało na nowym stadionie w Ekstraklasie - zakończył swoje wystąpienie trener Dudek.

Z kolei Adrian Myszor reprezentujący Kluby Biznesu mówił o korzyściach wynikających z uczestnictwa w projekcie biznesowym Zagłębia, zachęcał do wspierania zagłębiowskiego klubu. - Korzyści są obopólne! - przekonywał Adrian Myszor.

Dodajmy, że każdy uczestnik spotkania miał okazję, aby zaprezentować swoją działalność oraz zdobyć kontakty jakich poszukuje.
Na koniec Klubowicze wzięli udział w losowaniu nagród, które ufundowało Zagłębie.


Jeżeli masz pytania dotyczące formuły śniadania oraz tego, dlaczego warto z niego skorzystać - napisz do nas!

Śniadanie Biznesowe to oryginalne spotkanie w nieformalnej i przyjaznej atmosferze, stwarzające możliwości nawiązania nowych kontaktów i przedstawienia swojego pomysłu na biznes! 

adrian.pietrzyk@zaglebie.eu
tel. 516759753