HokejPiłka nożna

Aktualności

#aktualności #biznes #kibice

 5.12.2019

Zagłębiowska Rodzina spotkała się na wigilii

W hali MOSiR w Sosnowcu odbyła się Wielka Zagłębiowska Wigilia. W jej trakcie życzenia świąteczno-noworoczne złożyło sobie kilka pokoleń piłkarzy, hokeistów, trenerów, działaczy i kibiców Zagłębia Sosnowiec.

Zagłębiowską wigilię poprowadził Marcin Jaroszewski, prezes klubu, który przywitał ponad 200 gości, ponadto złożył im specjalne życzenia. Z kolei Arkadiusz Chęciński, Prezydent Sosnowca podsumował sportowy rok 2019 w mieście i wszystkim życzenia, by w nowym roku przeżywali jeszcze więcej pozytywnych wrażeń związanych z występami piłkarzy, hokeistów Zagłębia i innych sportowców.

W trakcie części oficjalnej wigilii klub uhonorował dwóch 80-latków, którzy w listopadzie obchodzili urodziny. Meczowe koszulki z numerem "80" i nazwiskiem na plecach otrzymali: Zbigniew Myga, znakomity przed laty piłkarz Zagłębia i legendarny lekarz klubu, dr Andrzej Ficek.

Później wszyscy zasiedli do wigilijnego stołu, przełamali się opłatkiem, by w gronie przyjaciół spożyć kolację. W gronie zaproszonych osób byli także piłkarze na czele z trenerem Dariuszem Dudkiem. To na nich skupiała się przede wszystkim uwaga gości zagłębiowskiej wigilii.