HokejPiłka nożna

Aktualności

#aktualności #kibice #pierwsza drużyna

 17.12.2019

Zagłębiowska Paczka trafiła do dzieci z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Sosnowcu

Zagłębiowska Paczka, a tak naprawdę 30 paczek trafiło do Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Sosnowcu mieszczącej się przy ulicy Szczecińskiej. Dzieciom ze wspomnianej Placówki przekazali je Szymon Pawłowski, Piotr Polczak i Dawid Ryndak, którzy reprezentowali drużynę w towarzystwie pracowników klubu.

Pieniądze na Zagłębiowską Paczkę zebrali wcześniej zawodnicy, trenerzy, pracownicy klubu i sponsorzy. Na twarzach dzieci zagościła radość, gdy piłkarze Zagłębia wręczali im paczki, w których mogli znaleźć m.in. słodycze, sprzęt sportowy, gry komputerowe czy też pady. 

Po części oficjalnej dzieci z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej mogły porozmawiać z Szymonem Pawłowskim, Piotrem Polczakiem czy też Dawidem Ryndakiem, poprosić o autografy, zrobić sobie pamiątkowe fotki. Niektórzy wychowankowie Placówki pokopali piłkę z zawodnikami na zaimprowizowanym boisku, co sprawiło im wielką frajdę.

Na zakończenie wizyty przedstawicieli Zagłębia w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej zaprosiliśmy dzieci i wychowawczynie na mecze drużyny w rundzie wiosennej, które będą rozgrywane na Stadionie Ludowym.

- Obiecujemy dobrą grę i emocje - zapewnili zawodnicy, którzy na koniec życzyli  najmłodszym Wesołych Świąt.