HokejPiłka nożna

Aktualności

#aktualności #sparing #wywiad #kibice

 29.01.2020

Kacper Radkowski o sparingu i testach w Standarcie Liège

Po sparingowym meczu Zagłębia z FK Železiarne Podbrezová, poprosiliśmy Kacpra Radkowskiego o opinię dotyczącą sparingu, jak również jego testów w Standardzie Liège. - Przyjdzie czas, że będziemy pokazywać lepszą jakość piłkarską - mówi oficjalnej stronie młody stoper sosnowiczan.

Sparing ze Słowakami

- Moja gra to jedno, ale liczy się dobro całego zespołu. Skupiamy się przede wszystkim na tym, co jest przed nami. Niedługo liga i musimy się naprawdę dobrze przygotować. Idziemy według planu, trenujemy bardzo ciężko i przyjdzie czas, że będziemy się lepiej czuli, lepiej pokazywali na boisku, prezentowali lepszą formę, a przede wszystkim lepszą jakość piłkarską. A to będzie widoczne na boisku.

Pojedynki z Mateuszem Zacharą

- Czy miałem z nim problemy? Uważam, że to ciekawy zawodnik, ale nie miałem takich problemów. Dobrze się czułem w tym meczu i to jest dla mnie bardzo ważne. Mam nadzieję, że w tej rundzie pokażemy więcej, niż to było jesienią. Na pewno stać nas na więcej.

O testach i pobycie w Standardzie Liège

- To było naprawdę ciekawe doświadczenie. Uważam, że jest trochę różnica piłkarska, mniej fizyczna. Spędziłem tam tydzień, trenowałem z zespołem U-21 i pierwszą drużyną. Czekam na rozwój wypadów, ale przede wszystkim skupiam się na tym, co jest teraz. Jak najlepiej chciałbym przygotować się do rundy wiosennej Fortuna I Ligi.