HokejPiłka nożna

Aktualności

#aktualności #kibice #oldboje

 31.01.2020

Uroczyste zakończenie HLZ. Oldboje zagrają w MP w Zawierciu

W poniedziałek 3 lutego o godz. 18:00 odbędzie się uroczyste zakończenie sezonu Halowej Ligi Zagłębiowskiej. Wszystkich uczestników HLZ zapraszamy do klubowej restauracji Zagłębia 3Kolory.

Organizatorzy Halowej Ligi Zagłębiowskiej informują, że w trakcie uroczystości wręczone zostaną puchary i nagrody najlepszym drużynom i zawodnikom minionej edycji rozgrywek. 
Ponadto omówione zostaną sprawy organizacyjne dotyczące nowych rozgrywek sezonu 2020.

Zapraszamy serdecznie do klubowej restauracji 3Kolory.

Oldboje Zagłębia zagrają w Halowych Mistrzostwach Polski w Zawierciu

Drużyna Zagłębia Sosnowiec wystartuje w XXX Mistrzostwach Polski Oldbojów w Piłce Nożnej Halowej, które w najbliższą sobotę i niedzielę rozegrane zostaną w Zawierciu.
Starsi panowie reprezentujący Zagłębie zmierzą się w w grupie z Włókniarzem Wrocław, Polonią Rzeszów, RKS-em Radomski i Gwarkiem Zabrze. Z kolei w drugiej grupie rywalizować będą: Polonia Limerick, Szczakowianka Jaworzno, Zagłębie Dąbrowskie, TIFOSI Lublin i Hutnik Kraków.

Sosnowiczanie w poprzednich mistrzostwach Polski w hali wywalczyli brązowy medal i chcieliby co najmniej powtórzyć ten wynik. Impreza w Zawierciu poświęcona będzie Tomaszowi Wiejasze, znakomitemu piłkarzowi halowemu, który od wielu lat reprezentował drużynę oldbojów Zagłębia. Jego nagła śmierć zasmuciła całe środowisko piłki nożnej halowej.

Panowie - powodzenia!