HokejPiłka nożna

Aktualności

#aktualności #kibice #pierwsza drużyna

 6.03.2020

Strzel karnego i pomóż Mani!

W piątek na boisku Zagłębia ze sztuczną nawierzchnią (ulica Kresowa 1) odbędzie się niecodzienna impreza charytatywna. Każdy kibic będzie mógł wziąć udział w konkursie rzutów karnych i pokonać Arkadiusza Chęcińskiego, Prezydenta Sosnowca czy też Matko Perijićia, bramkarza naszego klubu.

Strzelanie rzutów karnych to jedna z wielu akcji charytatywnych, która ma pomóc w zbiórce pieniędzy dla Marianny Chowaniec-Furman z Sosnowca. Dziewczynka ma 5 lat i bardzo agresywnego guza mózgu. Po usunięciu nowotworu guz w 3 tygodnie urósł 6 cm. Jest więc znowu rozmiarów, jakie miał przed wycięciem. Dziewczynka i jej rodzice potrzebują pilnie nie tylko słów pociechy i wsparcia, ale przede wszystkim 3 mln zł na leczenie w klinice w Ohio.

To ich jedyna szansa. 

Wykonawca rzutu karnego wpłaca dowolną kwotę na konto zbiórki i potwierdzenie przekazuje do organizatora, Mariusza Grząby.

Czas start: piątek 06.03 godzina 19.00-20.00.

Miejsce: obiekty sportowe Zagłębia Sosnowiec ul Kresowa 1 ( boisko sztuczne).

Zapraszajcie swoich przyjaciół, nagłośnijcie akcje, udostępniajcie wydarzenie i przyjdźcie dzisiaj na sztuczne boisko Zagłębia!

Poza Zagłębiem Sosnowiec Sosnowiec w akcję zaangażowały się kolejne kluby: KKS Czarni Sosnowiec Sosnowiec, Tęcza Błędów, AKS Górnik Niwka Sosnowiec.

Zapraszamy także inne kluby i Akademie.

Link do grupy na Facebooku Licytujemy dla Mani 

Strzel karnego!

Siepomaga

Foto: Quiero