HokejPiłka nożna

Aktualności

#aktualności #kibice #akademia

 2.04.2020

Składka członkowska

Zmiana wysokości składki.

Szanowni Państwo,
znaleźliśmy się wszyscy w bardzo trudnej sytuacji, której nikt z nas nie przewidział i jeszcze miesiąc temu chyba żaden z nas nie był w stanie sobie wyobrazić. Zaraz po zakończeniu tak udanego dla Akademii Zagłębia Sosnowiec roku 2019, pełnego sukcesów ligowych i turniejowych, drużynowych i indywidualnych, wróciliśmy do pracy z wiarą i przekonaniem, że rok 2020 będzie jeszcze lepszy! 
Niestety życie zweryfikowało nasze plany. Koronawirus wyhamował dynamiczny rozwój Akademii oraz naszych piłkarzy i trenerów. Nie ma jednak niczego ważniejszego niż zdrowie i życie ludzi na całym świecie! To jest dla nas w tym momencie najważniejszy mecz i musimy być w tym meczu w życiowej formie!
Dlatego zostańcie w domu, dbajcie o siebie i wszystkich, którzy są blisko Was i bądźcie odpowiedzialni. Tylko w ten sposób wygramy!

Bardzo ubolewamy nad tym, że nie możemy trenować i grać na naszych pięknych obiektach w Sosnowcu. Tęsknimy za dynamicznymi akcjami, efektownymi golami, emocjami i tą cudowną zielenią, która otacza wszystkie boiska przy Kresowej. Tęsknimy za naszą słynną rzeką, za Stadionem Ludowym i parterowym pawilonem, pełnym dzieci, rodziców, trenerów i w ogóle wszystkich sympatyków futbolu. Tęsknimy za Wami piłkarska Rodzino Zagłębia Sosnowiec!


W tej ekstremalnie trudnej sytuacji, a przecież to dopiero początek, musimy zrobić absolutnie wszystko, żeby Państwa dzieci były zdrowe, ale też chcemy wspólnymi siłami zadbać o to, żeby Ci chłopcy, którzy od lat z pasją, zaangażowaniem i miłością do futbolu doskonalą swoje umiejętności w Akademii Zagłębia Sosnowiec, nie stracili teraz wszystkiego, nad czym od kilku lat tak intensywnie pracują. Dlatego nikt nie został zwolniony ze swoich dotychczasowych obowiązków. Wszyscy trenerzy Akademii Zagłębia Sosnowiec w trosce o dotychczas zdobyte umiejętności swoich podopiecznych, ich charakter i motywację do dalszej pracy, muszą, a przede wszystkim bardzo chcą, realizować plan szkolenia przygotowany na najbliższe miesiące. Realizacja tego planu wymaga dzisiaj innych środków niż te tradycyjne, ale nasi trenerzy to ludzie kreatywni, konsekwentni i zdeterminowani. Chcemy, żeby wszyscy piłkarze Akademii w zdrowiu i jak najlepszej dyspozycji sportowej przetrwali ten trudny okres. Nie chcemy, żeby ktokolwiek zrezygnował z gry w piłkę nożną ze względu na wydłużającą się przerwę. Chcemy utrzymać dyscyplinę i motywację, dlatego nasi trenerzy będą sumiennie pracowali i profesjonalnie wykonywali swoje obowiązki poprzez permanentny i adekwatny do obecnych warunków kontakt z Państwem i Państwa dziećmi. Musimy zwyciężyć!


Walka o zdrowie i życie ludzi w naszym mieście, w Polsce i na całym świecie jest niezwykle kosztowna. Wielu z nas odczuło to osobiście. Zagłębia Sosnowiec również. Dlatego świadomi problemu, który dotyczy tak wielu osób, postanowiliśmy od 1 kwietnia 2020 roku obniżyć składki członkowskie. Składki członkowskie nie są wprawdzie formą opłaty za treningi, mecze oraz inne usługi świadczone przez Akademię, a po prostu formą wsparcia i wyrazem chęci należenia do społeczności Zagłębia Sosnowiec i reprezentowania jego barw, natomiast sytuacja, która nas wszystkich dotknęła jest wyjątkowa. 
W związku z powyższym, od 1 kwietnia 2020 roku do momentu powrotu piłkarzy na obiekt przy Kresowej, wysokość składki członkowskiej zostanie miesięcznie pomniejszona o 1/3 dotychczas wpłacanej kwoty. Oczywiście jeśli ktoś jest w stanie wspierać Akademię dotychczasową kwotą 120zł to w dalszym ciągu może to czynić, natomiast osoby, które nie mają takiej możliwości uprzejmie prosimy o wsparcie w wysokości 80zł. 


Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za pomoc, życzymy dużo zdrowia i wytrwałości, i do zobaczenia przy Kresowej
Zarząd Fundacji Akademia Piłki Nożnej Zagłębia Sosnowiec