HokejPiłka nożna

Aktualności

#aktualności #sponsor #kibice

 20.04.2020

Sponsorzy Zagłębia Sosnowiec i I ligi nagrodzeni na dużej gali!

Legalny bukmacher LV BET, główny sponsor Zagłębia Sosnowiec, odniósł spory sukces. Podczas najważniejszej gali branży bukmacherskiej w Polsce otrzymał wyróżnienie w ważnej kategorii. Na tym samym wydarzeniu triumfy święciła Fortuna, tytularny sponsor I ligi. 

Współpraca LV BET z drużyną z Sosnowca trwa od lipca 2018 roku. Układała się na tyle dobrze, że po roku rozszerzono ją i bukmacher został sponsorem głównym zespołu. Umowa obowiązuje aż do końca sezonu 2022/2023. Logo marki od wakacji 2019 roku pojawiło się z przodu koszulek zawodników. LV BET mocno wspiera swoją drużynę w walce o powrót do Ekstraklasy i sam daje motywację do walki swoimi sukcesami. Bukmacher został wyróżniony na prestiżowej gali. 

Najważniejsze nagrody bukmacherskie w Polsce zostały wręczone w hotelu InterContinental w Warszawie. Bukmacherów wyróżniono w 11 kategoriach. LV BET okazał się bezkonkurencyjny w obsłudze klienta. Zwrócono uwagę przede wszystkim na profesjonalne podejście do gracza i wiele opcji kontaktu, za pomocą których użytkownicy otrzymują skuteczną pomoc.

Duży sukces odniosły również zakłady bukmacherskie Fortuna, czyli tytularny sponsor pierwszoligowców. Otrzymały nagrodę dla najlepszego bukmachera, a także statuetki od użytkowników i za najlepszą kampanię społeczną. Ponadto, zgarnęły cztery nominacje w innych kategoriach. Na stronie legalnibukmacherzy.pl można znaleźć pełne uzasadnienie wyboru, listę zwycięzców oraz galerię zdjęciową z gali, którą, notabene, prowadził znany, polski dziennikarz sportowy, Jerzy Mielewski. 

Wracając jeszcze do LV BET - bukmacher od dawna angażuje się we wspieranie polskich drużyn piłkarskich. Poza Zagłębiem Sosnowiec, sponsoruje także Wisłę Kraków, Arkę Gdynia, Wisłę Płock, Widzew Łódź oraz Stal Mielec.