HokejPiłka nożna

Aktualności

#aktualności #kibice #pierwsza drużyna

 21.04.2020

Najważniejszy mecz sezonu. Wspieramy szpital i ratowników medycznych!

Drodzy Kibice, Rodzice, Trenerzy, Piłkarze i cała Rodzino Zagłębia Sosnowiec. Przed nami najważniejsze wyzwanie w tej rundzie! Połączmy wszystkie siły i wygrajmy ten mecz! ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC kontra COVID-19. Dochód z naszej akcji przekażemy na Sosnowiecki Szpital Miejski, jak również ratownikom medycznym z tej placówki.

Pierwszą cenną pamiątką jaką wystawiliśmy na licytację była koszulka naszego trenera Dariusza Dudka. Zwycięzca aukcji zapłacił za nią 1666 PLN.

Stawka jest niezwykle wysoka, a rywal śmiertelnie groźny. Musimy być w życiowej formie, jak i znakomicie przygotowani. Silni, solidarni i zdeterminowani. Bardzo prosimy o pełną mobilizację całą Zagłębiowską Rodzinę!

Szanowni Państwo, w niedzielę 3 maja odbędzie się wirtualny mecz pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec i Covid-19, wirusem, który całkowicie zmienił nasze życie. Atakuje nas konsekwentnie, bezpardonowo i z coraz większą siłą. Przed nami  najmocniejsze uderzenie szczyt zachorowań w całej Polsce. Będzie potrzeba dobrze się do tego przygotować, być ostrożnym, przestrzegać wszelkich ustalonych zasad i obostrzeń. 

Musimy jak najlepiej wspomóc ratowników medycznych. To oni jako pierwsi trafiają do chorych, którzy mogą być już zarażeni. To oni najwięcej ryzykują i są na pierwszej linii frontu. Powinni być najlepiej zabezpieczeni. Tymczasem w karetkach brakuje rękawiczek, gogli, kombinezonów i środków dezynfekujących. Dlatego cały dochód ze sprzedaży wirtualnych biletów, pomniejszony o podatek VAT 8%, przekażemy na Sosnowiecki Szpital Miejski i ratownikom medycznym z tej placówki.

KIEDY ZACZYNAMY SPRZEDAŻ?
Od wtorku (21 kwietnia) od godziny 20:00.

ILE KOSZTUJE BILET?
10 zł.

CZY MOŻNA KUPIĆ WIĘKSZĄ ILOŚĆ BILETÓW?
Tak, można kupić dowolną ilość biletów! Im więcej sprzedamy, tym większe zapewnimy wsparcie dla Sosnowieckiego Szpitala Miejskiego i ratowników medycznych.

JAK MOŻNA KUPIĆ BILET?
Poprzez wpłatę na konto Zagłębia S.A. nr 60 2490 0005 0000 4530 4130 2572  

CO WPISAĆ W TYTULE PRZELEWU?
Wirtualny bilet. Imię i nazwisko oraz adres e-mail.

CZY KONIECZNE JEST WPISANIE ADRESU E-MAIL?
Nie. Adres wpisują osoby, które chcą otrzymać wirtualny bilet.

KIEDY KOŃCZYMY SPRZEDAŻ?
W niedzielę 3 maja o godz. 23:59.

Szanowni Państwo, sprzedaż wirtualnych biletów na mecz Zagłębie Sosnowiec Covid-19 potrwa do niedzieli 3 maja. Na bieżąco będziemy Państwa informowali jak przebiegają przygotowania do walki na śmierć i życie (ile środków pieniężnych zebraliśmy), a w poniedziałek 4 maja ogłosimy wynik!

To nie jest zwykły mecz!

Droga Zagłębiowska Rodzino, pokażmy naszą siłę!