HokejPiłka nożna

Aktualności

#aktualności #biznes #kibice

 22.04.2020

Partnerskie Kluby Biznesu w czasach pandemii

W związku z ogólnoświatową pandemią koronawirusa część firm musiała zawiesić lub zamknąć swoją działalność.

Ta sytuacja może spowodować wiele problemów, z którymi gospodarka będzie borykała się przez długie lata. Chcąc wspomóc firmy i przedsiębiorców Partnerskie Kluby Biznesu i Zagłębie Sosnowiec Business Club przenieśli swoje działania do strefy on-line, by umożliwić swoim partnerom dalsze funkcjonowanie.

Partnerskie Kluby Biznesu mimo obecnej sytuacji, jaką jest pandemia koronawirusa straciły możliwość organizowania spotkań biznesowych w klubach biznesu na terenie całego kraju. Nie oznacza to jednak, że przedsiębiorcy, którzy należą do PKB również tracą możliwość nawiązywania nowych kontaktów biznesowych. Wręcz przeciwnie! Wierząc w to, że w Grupie Siła, Partnerskie Kluby Biznesu przeniosły się do strefy on-line, dzięki czemu klubowicze wciąż mogą ze sobą współpracować nie opuszczając tym samym swojego domu lub biura.

Partnerskie Kluby Biznesu i Zagłębie Sosnowiec Business Club, chcąc pomóc firmom członkowskim i umożliwić im przedstawianie swoich potrzeb, polecania sobie firm oraz wzajemne wspieranie się, organizują spotkania on-line, w których udział biorą klubowicze ze wszystkich Klubów Biznesu z terenu całej Polski. Każdy z przedsiębiorców ma tam możliwość przedstawienia swoich potrzeb oraz polecania innym kontaktów do różnych firm oraz, co najważniejsze, wzajemnego wspierania się w tak trudnej sytuacji. Spotkania prowadzone są w każdy wtorek o godzinie 10:00. Link do rejestracji na najbliższe spotkanie on-line: https://app.evenea.pl/event/pkb2104/. Informacje o wydarzeniach znaleźć można też na Facebooku Partnerskich Klubów Biznesu.

To jednak nie wszystko, co PKB mają do zaoferowania. W każdy czwartek o godzinie 10:00 organizowane są również webinary tematyczne prowadzone przez firmy należące do projektu. Udział w nich brać mogą zarówno klubowicze, jak i firmy, które nie należą do Partnerskich Klubów Biznesu, a szukają pomocy i wsparcia w obecnej sytuacji. Dzięki temu poza możliwością zdobywania nowych kontaktów przedsiębiorcy mogą także zdobywać dodatkowe informacje na przykład na temat tego, jak skutecznie prowadzić firmę w czasach pandemii, by zapobiec stratom. Link do rejestracji na najbliższy webinar: https://app.evenea.pl/event/webinar2304/

Ponadto spotkania biznesowe on-line prowadzone są przez poszczególne Kluby Biznesu wchodzące w skład projektu. PKB na swojej stronie internetowej uruchomiły również bloga z poradami prawnymi, finansowymi i księgowymi dla przedsiębiorców, którzy poszukują pomocy w różnych kwestiach. 

Zachęcamy do regularnego śledzenia Partnerskich Klubów Biznesu i Zagłębie Sosnowiec Business Club na Facebooku, gdyż właśnie tam regularnie pojawiają się informacje na temat wszystkich planowanych wydarzeń on-line. Zachęcamy również osoby, które szukają nowych kontaktów biznesowych oraz nowych pomysłów i rozwiązań na skuteczne prowadzenie własnego biznesu do kontaktu pod adresem e-miał: biuro@partnerskiekb.pl