HokejPiłka nożna

Aktualności

#aktualności #kibice #pierwsza drużyna

 24.04.2020

Koszulka Dariusza Dudka zlicytowana

Licytacja koszulki Dariusza Dudka została zakończona. Aukcję wygrał dr Krystian Dudek, który zdecydował się wyłożyć za trykot trenera Zagłębia Sosnowiec 1666 PLN. Gratulujemy!

Licytacja prowadzona na klubowym facebooku cieszyła się dużą popularnością, a ostatnie słowo należało do dr. Krystiana Dudka.

Gratulujemy zwycięzcy, ponadto dziękujemy wszystkim uczestnikom licytacji, kibicom Zagłębia, którzy wzięli w niej udział. Dochód z licytacji zostanie przeznaczony na Sosnowiecki Szpital Miejski.

Po zakończeniu wspomnianej aukcji, koncentrujemy nasze siły na wirtualnym meczu pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec i Covid-19, wirusem, który całkowicie zmienił nasze życie. Ten niezwykły mecz odbędzie się w niedzielę 3 maja.

Wirus atakuje nas konsekwentnie, bezpardonowo i z coraz większą siłą. Musimy się dobrze do tego przygotować, być ostrożnym, przestrzegać wszelkich ustalonych zasad i obostrzeń. 

Musimy jak najlepiej wspomóc ratowników medycznych. To oni jako pierwsi trafiają do chorych, którzy mogą być już zarażeni. To oni najwięcej ryzykują i są na pierwszej linii frontu. Powinni być najlepiej zabezpieczeni. Tymczasem w karetkach brakuje rękawiczek, gogli, kombinezonów i środków dezynfekujących. Dlatego cały dochód ze sprzedaży wirtualnych biletów, pomniejszony o podatek VAT 8%, przekażemy na Sosnowiecki Szpital Miejski i ratownikom medycznym z tej placówki.


ILE KOSZTUJE BILET?
10 zł.

CZY MOŻNA KUPIĆ WIĘKSZĄ ILOŚĆ BILETÓW?
Tak, można kupić dowolną ilość biletów! Im więcej sprzedamy, tym większe zapewnimy wsparcie dla Sosnowieckiego Szpitala Miejskiego i ratowników medycznych.

JAK MOŻNA KUPIĆ BILET?
Poprzez wpłatę na konto Zagłębia S.A. nr 60 2490 0005 0000 4530 4130 2572  

CO WPISAĆ W TYTULE PRZELEWU?
Wirtualny bilet. Imię i nazwisko oraz adres e-mail.

CZY KONIECZNE JEST WPISANIE ADRESU E-MAIL?
Nie. Adres wpisują osoby, które chcą otrzymać wirtualny bilet.

KIEDY KOŃCZYMY SPRZEDAŻ?
W niedzielę 3 maja o godz. 23:59.

Szanowni Państwo, sprzedaż wirtualnych biletów na mecz Zagłębie Sosnowiec Covid-19 potrwa do niedzieli 3 maja. Na bieżąco będziemy Państwa informowali jak przebiegają przygotowania do walki na śmierć i życie (ile środków pieniężnych zebraliśmy), a w poniedziałek 4 maja ogłosimy wynik!

To nie jest zwykły mecz!

Droga Zagłębiowska Rodzino, pokażmy naszą siłę!